Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 026 139 zł
Umowa zawarta
9 września 2025
Okres realizacji
od 9 września 2025 do 10 listopada 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie robót budowlanych - remontowych w branżach: ogólnobudowlanej, instalacyjno-sanitarnej i elektrycznej w obiektach należących do zasobu Gminy Kobierzyce w latach 2024/2025

Zamawiający Gmina Kobierzyce (Kobierzyce, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie robót budowlanych - remontowych w branżach: ogólnobudowlanej,…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi remontowo-Budowlane Sebastian Kalfas. Wartość umowy: 1 026 139 zł.

Zamawiający: Gmina KobierzyceKobierzyce, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 10 września 2025
Wartość umowy
1 026 139 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 września 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi remontowo-Budowlane Sebastian Kalfas (Ziębice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 026 138,85 zł (umowę zawarto 9 września 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 9 września 2025 r. do 10 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kobierzyce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935075

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Pałacowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Kobierzyce

1.5.3.)Kod pocztowy

55-040

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rpzemla@ugk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ugk.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ugk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie robót budowlanych - remontowych w branżach: ogólnobudowlanej, instalacyjno-sanitarnej i elektrycznej w obiektach należących do zasobu Gminy Kobierzyce w latach 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-115caca4-55cc-45dc-b651-470318e9b4b3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00415004

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Uzasadnienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.28.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, podobnych dotyczących realizacji inwestycji zleconej umową nr RŚZiZP.UM.72.2024 z dnia 04.09.2024 r. na wykonanie zadania p/n „Wykonywanie robót budowlanych - remontowych w branżach: ogólnobudowlanej, instalacyjno-sanitarnej i elektrycznej w obiektach należących do zasobu Gminy Kobierzyce w latach 2024/2025 -II postępowanie”, polegających na wykonaniu:
Remontu klatki schodowej w budynku komunalnym w miejscowości Domasław ul. Wrocławska nr 20,
Remont lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku komunalnym w miejscowości Tyniec Mały ul. Zdrowa nr 2,
Remont łazienki w lokalu mieszkalnym w budynku komunalnym w miejscowości Budziszów ul. Słoneczna nr 12,
Wykonanie utwardzenia wokół zdroju wodnego na cmentarzu komunalnym w miejscowości Bielany Wrocławskie przy ul. Kwiatowej,
Wykonanie remontu bramy wjazdowej, instalacji domofonowej oraz utwardzenia terenu przy budynku komunalnym w miejscowości Kobierzyce przy ul. Robotniczej 1,
Wykonanie remontu budynków gospodarczych przy budynku komunalnym w miejscowości Budziszów przy ul. Słonecznej nr 12:,
Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Wierzbice,
Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Owsianka,
Remont toalety w świetlicy wiejskiej w miejscowości Tyniec nad Ślęzą,
Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Magnice,
Naprawa części dachu budynku przy ul. Kłodzkiej 4 w Bielanach Wrocławskich,
Naprawa części rurociągu instalacji C.O w budynku przy ul. Domasławskiej 10 w Tyńcu Małym,
Remont pomieszczeń biurowych w budynku Urzędu Gminy przy Al. Pałacowej 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi remontowo-Budowlane Sebastian Kalfas

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8871527832

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 44

7.3.4)Miejscowość

Ziębice

7.3.5)Kod pocztowy

57-220

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1026138,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-09 do 2025-11-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
299 916 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 111 zł587 635 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 524 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 111 zł
Mediana
299 916 zł
Górny kwartyl
587 635 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kobierzyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobierzyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 026 139 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi remontowo-Budowlane Sebastian Kalfas (Ziębice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.