Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
271 400 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 30 września 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa mebli na wymiar potrzeby Ośrodka Ruczaj – filii Centrum Kultury Podgórza przy ul. Jana Kantego Przyzby w Krakowie

Zamawiający Centrum Kultury Podgórza (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa mebli na wymiar potrzeby Ośrodka Ruczaj – filii Centrum Kultury Podgórza…”, wybierając ofertę wykonawcy Małgorzata Błazucka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą VIS IDEA Małgorzata Błazucka. Wartość umowy: 271 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Kultury PodgórzaKraków, Małopolskieopublikowano 9 września 2025
Wartość umowy
271 400 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 września 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Małgorzata Błazucka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą VIS IDEA Małgorzata Błazucka (Bydgoszcz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 271 400,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail