Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
282 900 zł
Umowa zawarta
8 września 2025
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 282 900 zł – 348 090 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Mickiewicza w Wolinie, dz. Nr 10/9dr, obręb 0006 m. Wolin

Zamawiający Gmina Wolin (Wolin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Mickiewicza w Wolinie, dz. Nr 10/9dr, obręb 0006 m. Wolin”, wybierając ofertę wykonawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Wartość umowy: 282 900 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina WolinWolin, Zachodniopomorskie (powiat Kamieński →)opublikowano 9 września 2025
Wartość umowy
282 900 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o (Wolin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 282 900,00 zł (umowę zawarto 8 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 282 900,00 zł do 348 090,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail