Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość wybranych ofert
354 558 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    1219 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    20 110 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ
    STERBIOS Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    141 968 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    118 041 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ
    IDALIA Ludwikowscy Sp. jawna· Radom
    Wartość umowy
    17 279 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
    NOACK POLEN sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    16 605 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ
    STERBIOS Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    25 259 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ
    GRASO Zenon Sobiecki· Starogard Gd. – Krąg 4A
    Wartość umowy
    14 078 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobiologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobiologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 354 558 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 8 września 2025
Łączna wartość ofert
354 558 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ARGENTA Sp. z o.o. (części 1, 2, 4); STERBIOS Sp. z o.o. (części 3, 7); IDALIA Ludwikowscy Sp. jawna (część 5); NOACK POLEN sp. z o.o. (część 6) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 354 557,52 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7251105668

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Proletariacka 2/6

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

93-569

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lodz.wiw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wiw.bip.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wiw-lodz.ezamawiajacy.pl.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność administracji publicznej w zakresie bezpieczeństwa żywności, pasz utylizacji, nadzoru farmaceutycznego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobiologicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72e6f4ae-f6e3-4671-be4c-0650b521107a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00411259

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00138693/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa preparatów do diagnostyki mikrobilogicznej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarri w Łodzi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00337243

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIW Adm-zpz.272.1.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

386700,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

300934,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

1307,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

19540,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

111930,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

101781,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

18435,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

16000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

18974,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

12967,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1219,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1219,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1219,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGENTA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

630340260

7.3.3)Ulica

ul. Człuchowska 6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1219,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20109,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20109,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20109,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGENTA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

630340260

7.3.3)Ulica

ul. Człuchowska 6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20109,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

141967,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

141967,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

141967,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STERBIOS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

140153488

7.3.3)Ulica

ul. Rakowiecka 36

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-532

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

141967,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118040,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118040,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118040,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGENTA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

630340260

7.3.3)Ulica

ul. Człuchowska 6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118040,69 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17278,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25435,26 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17278,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IDALIA Ludwikowscy Sp. jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

005114228

7.3.3)Ulica

ul. Marii Fołtyn 10

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-615

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17278,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16605,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16605,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16605,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NOACK POLEN sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

012123740

7.3.3)Ulica

ul. Puławska 180

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-826

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16605,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25258,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25258,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25258,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STERBIOS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

140153488

7.3.3)Ulica

ul. Rakowiecka 36

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-532

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25258,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14077,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14077,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14077,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRASO Zenon Sobiecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

190507527

7.3.3)Ulica

Starogard Gd. – Krąg 4A

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gd. – Krąg 4A

7.3.5)Kod pocztowy

82-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14077,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33698100-0Kultury mikrobiologiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 354 558 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33698100-0 (Kultury mikrobiologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ARGENTA Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.