Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 1 unieważniono, 1 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Transport medyczny w standardzie podstawowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Transport medyczny w standardzie specjalistycznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3Transport sanitarny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Transport medyczny i sanitarny

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Transport medyczny i sanitarny”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 5 września 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 199 350 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 280314632

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Warszawska 30

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-082

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.8.)Numer faksu

przetargi@szpital.uwm.edu.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.uwm.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital.uwm.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Transport medyczny i sanitarny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eecbd874-64a3-42e9-b9c6-9398cdd88e67

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00408032

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00661411/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Usługi transportowe (z transportem sanitarnym)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00338599

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 - Transport medyczny w standardzie podstawowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne

4.5.5.)Wartość części

26940,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 - Transport medyczny w standardzie specjalistycznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

65500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3 - Transport sanitarny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

408330,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28680,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32880,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28680,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Warmińsko-Mazurska Stacja Transportu Medycznego Leszek Gołębiowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 739-050-12-96

7.3.4)Miejscowość

Dobre Miasto

7.3.5)Kod pocztowy

11-040

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28680,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-09-01

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w ww. zadaniu nie złożono żadnej oferty

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121200-5Specjalistyczne usługi medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
199 350 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
38 458 zł433 200 zł
Rozstęp międzykwartylowy
394 742 zł
Źródło próbki
CPV 85121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
38 458 zł
Mediana
199 350 zł
Górny kwartyl
433 200 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121200-5 (Specjalistyczne usługi medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.