Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
291 932 zł
Umowa zawarta
3 września 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 291 932 zł – 307 951 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pielęgnacja drzew w rezerwacie przyrody Łężczok

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Rudy Raciborskie (Rudy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pielęgnacja drzew w rezerwacie przyrody Łężczok”, wybierając ofertę wykonawcy Twin Twigs Patrycja Skoczypiec. Wartość umowy: 291 932 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
291 932 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2025

    Termin ofert: 21 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Twin Twigs Patrycja Skoczypiec (Zawiercie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 291 931,56 zł (umowę zawarto 3 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 291 931,56 zł do 307 951,20 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail