Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
330 566 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    317 239 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    13 328 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie – PAKIET NR 4 i NR 5

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie –…”, wybierając ofertę wykonawcy CitoNet - Kraków Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 330 566 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 4 września 2025
Łączna wartość umów
330 566 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2025

    Termin ofert: 6 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma CitoNet - Kraków Sp. z o.o. za łącznie 330 566,45 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690685006

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Fredry 9

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-005

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 178509047

1.5.8.)Numer faksu

+48 178538394

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zoz2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zoz2.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zoz2rzeszow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie – PAKIET NR 4 i NR 5

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5665c1d-436b-40fd-952a-44ab649027cf

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00407092

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00028148/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawa wyrobów medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00350993

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOZ2.PRZ.271.32.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

323000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 4

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz produktów stanowiących przedmiot zamówienia i ich wielkość zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy – PAKIET NR 4 i NR 5.
2. Wykaz przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ stanowi integralną część niniejszej Specyfikacji. Obowiązuje pełny asortyment w poszczególnych Pakietach wymienionych w Załączniku Nr 1 do SWZ. Brak jednego asortymentu z załącznika spowoduje odrzucenie oferty.
3. Zamówienie zostało podzielone na dwa pakiety określone w Załączniku Nr 1 Formularzu asortymentowo-cenowym, w ramach których można składać oferty oddzielnie na każdy pakiet – PAKIET NR 4 i NR 5. Oferent wypełnia wzór formularza asortymentowo-cenowego, który stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ, w zakresie Pakietu lub Pakietów, na które składa ofertę.
Oferent przystępując do postępowania musi zaoferować pełen asortyment wykazany
w poszczególnym pakiecie.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

334800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 5

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy wykaz produktów stanowiących przedmiot zamówienia i ich wielkość zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy – PAKIET NR 4 i NR 5.
2. Wykaz przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ stanowi integralną część niniejszej Specyfikacji. Obowiązuje pełny asortyment w poszczególnych Pakietach wymienionych w Załączniku Nr 1 do SWZ. Brak jednego asortymentu z załącznika spowoduje odrzucenie oferty.
3. Zamówienie zostało podzielone na dwa pakiety określone w Załączniku Nr 1 Formularzu asortymentowo-cenowym, w ramach których można składać oferty oddzielnie na każdy pakiet – PAKIET NR 4 i NR 5. Oferent wypełnia wzór formularza asortymentowo-cenowego, który stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ, w zakresie Pakietu lub Pakietów, na które składa ofertę.
Oferent przystępując do postępowania musi zaoferować pełen asortyment wykazany w poszczególnym pakiecie.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

14040,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

317238,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

317238,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

317238,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
CitoNet - Kraków Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792108034

7.3.3)Ulica

Gromadzka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-719

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

317238,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13327,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13327,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13327,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
CitoNet - Kraków Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792108034

7.3.3)Ulica

Gromadzka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-719

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13327,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 330 566 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CitoNet - Kraków Sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.