Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
217 464 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 10 września 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 217 464 zł – 243 920 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa gwarancja20%Dostawa w pożądanym terminie20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa telefonów i tabletów GSM dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu (2)

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 4101 (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa telefonów i tabletów GSM dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu (2)”, wybierając ofertę wykonawcy Arkus Marta Węgiel-Mandrak, Artur Mandrak s.c. Cena wybranej oferty: 217 464 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4101Lubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 4 września 2025
Cena wybranej oferty
217 464 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arkus Marta Węgiel-Mandrak, Artur Mandrak s.c. (Zabrze).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 217 464,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 217 464,00 zł do 243 920,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa Nr 4101

1.3.)Oddział zamawiającego

Jednostka Wojskowa Komandosów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150560518

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sobieskiego 35

1.5.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-700

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandrawyraz@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jwk.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jwk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa telefonów i tabletów GSM dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu (2)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f2852399-e6fa-4f07-a28c-44e449558cf3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00405618

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00318874

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

31/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa telefonów i tabletów dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu (2).
Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 6 Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

32252000-4 - Telefony GSM

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

217464,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

243920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

217464,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Arkus Marta Węgiel-Mandrak, Artur Mandrak s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312406985

7.3.3)Ulica

Żelazna 32

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-800

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

515616,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-10

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wartość zamówienia podstawowego 217.464,00 zł, wartość zamówienia opcjonalnego 298.152,00 zł

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32252000-4Telefony GSM
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa Nr 4101 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 217 464 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32252000-4 (Telefony GSM). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Arkus Marta Węgiel-Mandrak, Artur Mandrak s.c. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.