Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
784 436 zł
Umowa zawarta
1 września 2025
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dysponowanie przez Wykonawcę pojazdem/pojazdami z normą emisji spalin klasy EURO 615%Dysponowanie przez Wykonawcę pojazdem/pojazdami kategorii N3 z napędem elektrycznym bądź z10%Dysponowanie przez Wykonawcę pojazdem/pojazdami do odbierania zmieszanych odpadów komunaln15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Gnojno oraz z PSZOK

Zamawiający Gmina Gnojno (Gnojno, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości…”, wybierając ofertę wykonawcy BIOSELECT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 784 436 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GnojnoGnojno, Świętokrzyskieopublikowano 3 września 2025
Wartość umowy
784 436 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BIOSELECT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Raków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 784 436,40 zł (umowę zawarto 1 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail