Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu…”.

Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 3 września 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 497 318 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001867

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 25

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-375

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zofia.golinska-zalewska@upwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.upwr.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,204507,c887c2a8a9275ac09f156d91ee88dd12.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d8ed8e2-27a5-4d6d-8df4-4bd889eeb394

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00404207

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00210122/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Środki dezynfekcyjne na potrzeby jednostek UPWr.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00330955

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A0CZZ000.240.39.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Rodzaj zamówienia

dostawa. 2. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: sukcesywną dostawę preparatów, płynów i środków do dezynfekcji dla Katedr i Klinik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: dokumencie pn.: „Arkusz kalkulacyjny”, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ. 5. Podane ilości w Arkuszu kalkulacyjnym są wielkościami szacunkowym. Dostawy artykułów będą realizowane zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego wg cen jednostkowych podanych przez Wykonawcę w Arkuszu kalkulacyjnym. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z części przedmiotu zamówienia maksymalnie do 20% wartości brutto umowy określonej w §3 ust. 1 umowy, Zamawiający zobowiązuje się do zakupu środków dezynfekcyjnych w wysokości co najmniej 80% wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 umowy. W takiej sytuacji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Przewidziana w powyższym ustępie rezygnacja spowoduje odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy. 7. Szczegółowy opis realizacji oraz zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się dokumencie pn.: „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.