Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Bus-Max Monika Sosnowska

Wartość umowy
75 736 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 16 stycznia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego10%Rok produkcji pojazdu30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Pułtusk w I semestrze roku szkolnego 2025/2026

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku (Pułtusk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Pułtusk w I semestrze roku szkolnego 2025/2026”, wybierając ofertę wykonawcy SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski. Wartość umowy: 75 736 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
75 736 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 sierpnia 2025

    Termin ofert: 20 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski (Warszawa), wspólnie z: Bus-Max Monika Sosnowska.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 75 735,95 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 stycznia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001133157

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Tysiąclecia 14

1.5.2.)Miejscowość

Pułtusk

1.5.3.)Kod pocztowy

06-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

236925432

1.5.8.)Numer faksu

236925432

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@psp3.pultusk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.psp3pultusk.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-129ee880-11b4-4e4e-8e29-718899bbb521

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Pułtusk w I semestrze roku szkolnego 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-129ee880-11b4-4e4e-8e29-718899bbb521

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00403144

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00075545/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Pułtusk w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00371217

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PSP3.S.26.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

65450,88 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających przewozie uczniów co najmniej 1 autobusem, o liczbie miejsc siedzących dla przewożonych uczniów nie mniejszej niż 44, wyprodukowanym nie wcześniej niż w 2012 r. do/ze szkół na terenie Gminy Pułtusk w I semestrze roku szkolnego 2025/2026.
W przypadku zwiększenia liczby dowożonych uczniów Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia autobusu o liczbie miejsc siedzących przewożonych osób odpowiadającej wprowadzonej zmianie, o parametrach autobusu nie gorszych niż wskazanych w ofercie Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75735,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75735,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75735,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Bus-Max Monika Sosnowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 002721241

7.3.3)Ulica

Sokołowska 9/286

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-142

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75735,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-01-16

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.09.2025 r., do 16.01.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pułtusk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 75 736 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SANIMAX Monika i Janusz Sosnowscy, Janusz Sosnowski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.