Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – w terminie składania ofert, tj. do godz. 11:00 w dniu 02.09.2025 r., nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V

Zamawiający Miejsko-gminny Ośrodek Kultury w Mordach (Mordy, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – w terminie składania ofert, tj. do godz. 11:00 w dniu 02.09.2025 r., nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W MORDACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001013909

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Parkowa 9

1.5.2.)Miejscowość

Mordy

1.5.3.)Kod pocztowy

08-140

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (25) 6415442

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@mgokmordy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mgokmordy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-611a0daa-a394-4cd9-a80c-a5be573f3226

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-611a0daa-a394-4cd9-a80c-a5be573f3226

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00402934

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00376331

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

532520,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą

„Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap V”. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) modernizację łazienek, 2) modernizacją korytarza, 3) modernizację sali konferencyjnej, 4) modernizację sceny i części garderoby wraz z zakupem i montażem mechanicznej kurtyny scenicznej, 5) modernizację kotłowni. 3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączonym Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy. Stosownie do postanowień art. 101 ust. 5 ustawy Pzp, Wykonawca powołujący się na zastosowanie rozwiązań równoważnych jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą stosownych dokumentów, potwierdzających spełnianie wymagań przez te materiały lub urządzenia. 5. Minimalny okres gwarancji i rękojmi za wady wynosi 36 miesięcy, licząc od daty podpisania końcowego protokołu odbioru robót. Wykonawca zapewni obowiązkowe przeglądy gwarancyjne w okresie gwarancji i rękojmi za wady zaoferowanym w ofercie. 6. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej w celu zapoznania się z miejscem wykonania przedmiotu zamówienia, jego otoczeniem oraz dokonania niezbędnych obmiarów oraz uzyskania wszelkich danych, jakie mogą być niezbędne w przygotowaniu oferty. 1) Termin wizji lokalnej każdy z Wykonawców powinien ustalić indywidualnie z osobą wskazaną do kontaktu w SWZ mając na uwadze, że wizje lokalne mogą być wykonywane wyłącznie w obecności pracowników Zamawiającego i w terminach ustalonych z wyprzedzeniem. 2) Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert. 3) Osoby, które przybędą na wizję lokalną zobowiązane są posiadać przy sobie dokument tożsamości. 4) Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej. 5) Koszt odbycia wizji lokalnej (związany z dojazdem na miejsce, użyciem własnych pracowników, itp.) oraz odpowiedzialność za interpretację treści uzyskanych informacji i inne skutki odbycia wizji lokalnej ponoszą sami Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421143-8 - Instalowanie zasłon

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – w terminie składania ofert, tj. do godz. 11:00 w dniu 02.09.2025 r., nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejsko-gminny Ośrodek Kultury w Mordach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mordy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.