Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
224 400 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2025
Okres realizacji
63 dni
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 224 400 zł – 324 720 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa węgla na potrzeby ogrzewania budynków zajętych przez jednostki budżetowe Powiatu Wieruszowskiego

Zamawiający Powiat Wieruszowski (Wieruszów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa węgla na potrzeby ogrzewania budynków zajętych przez jednostki budżetowe Powiatu…”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU AGROPLON Małgorzata Wołczańska. Wartość umowy: 224 400 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Powiat WieruszowskiWieruszów, Łódzkie (powiat Wieruszowski →)opublikowano 2 września 2025
Wartość umowy
224 400 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU AGROPLON Małgorzata Wołczańska (Głuszyna), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 224 400,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 224 400,00 zł do 324 720,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 63 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail