Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
170 569 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 30 września 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 170 569 zł – 349 534 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Milejewo

Zamawiający Gmina Milejewo (Milejewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Milejewo”, wybierając ofertę wykonawcy Daniel Kamecki Usługi Sprzętem Specjalistycznym-Roboty Ziemne. Cena wybranej oferty: 170 569 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina MilejewoMilejewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Elbląski →)opublikowano 2 września 2025
Cena wybranej oferty
170 569 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Daniel Kamecki Usługi Sprzętem Specjalistycznym-Roboty Ziemne (Milejewo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 170 569,10 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 170 569,10 zł do 349 534,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milejewo

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Milejewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Elbląska 47

1.5.2.)Miejscowość

Milejewo

1.5.3.)Kod pocztowy

82-316

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

55 231-22-84

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugmilejewo@elblag.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.milejewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.milejewo.pl www.milejewo.pl www.ugmilejewo.ezamowienia.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Milejewo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9aa4e511-2002-4214-b39c-66628dcdb203

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00401284

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00022483/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Remont dróg gruntowych na terenie Gminy Milejewo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00324640

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO.271.26.2025.KG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

170569,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie dróg gruntowych na terenie Gminy Milejewo, poprzez wykonanie remontów cząstkowych mieszanką kruszywa łamanego 0/31,5 lub ułożeniu warstwy z kruszywa łamanego z recyklingu o uziarnieniu 0/63 na remontowanych odcinkach.

Drogi gruntowe przeznaczone do remontu na terenie Gminy Milejewo należy wykonać według nw. kolejności:
• Zajączkowo – dz. nr 221, 222, 223 ob. Zajączkowo, dz. nr 277 ob. Milejewo, dz. nr 49 ob. Majewo;
• Milejewo ul. Cicha – dz. nr 304/1 ob. Milejewo;
• Milejewo ul. Stawowa – dz. nr 298 ob. Milejewo;
• Ogrodniki – dz. nr 244 ob. Ogrodniki;
• Piastowo – dz. nr 190/12, 47 ob. Piastowo;
• Jagodnik – dz. nr 146/9 ob. Jagodnik;
• Pomorska Wieś – dz. nr 336 ob. Pomorska Wieś;
• Kamiennik Wielki – dz. nr 254, 251 ob. Kamiennik Wielki;
• Kamiennik Wielki – dz. nr 98 ob. Kamiennik Wielki.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170569,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

349534,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170569,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Daniel Kamecki Usługi Sprzętem Specjalistycznym-Roboty Ziemne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5782672442

7.3.3)Ulica

ul. Lipowa 5

7.3.4)Miejscowość

Milejewo

7.3.5)Kod pocztowy

82-316

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

209800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 214 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
366 287 zł2 148 306 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 782 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
366 287 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 148 306 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milejewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milejewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 170 569 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Daniel Kamecki Usługi Sprzętem Specjalistycznym-Roboty Ziemne (Milejewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.