Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa materiałów opatrunkowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej

Zamawiający Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej (Bystra, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa materiałów opatrunkowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 659 981 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000640923

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

J. Fałata 2

1.4.2.)Miejscowość

Bystra

1.4.3.)Kod pocztowy

43-360

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.4.7.)Numer telefonu

334991810

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalbystra.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalbystra.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00401280

2.2.)Data ogłoszenia

2025-09-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00394909

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 11) Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych dla potrzeb CPiT w Bystrej w zakresie Pakietu nr 11- Hemostatyków 2, których szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Zał. nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby cały asortyment był nowy i nieużywany, daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego. Wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały opisany w rozdz. II SWZ ust. 1. Przedmiot zamówienia, a realizacja zamówienia w Zał. nr 5 do SWZ - projekcie umowy. z uwagi na fakt, iż asortyment wskazany w tych pakietach stanowi produkt leczniczy, wprowadzany do obrotu na podstawie pozwolenia, Wykonawca zobowiązany jest zaoferować produkt leczniczy odpowiadający wymaganiom określonym ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2025, poz. 750 z póź. zm.), posiadający aktualne pozwolenie, dopuszczony do obrotu na terytorium RP, Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych dla potrzeb CPiT w Bystrej w zakresie Pakietu nr 11- Hemostatyków 2, których szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Zał. nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby cały asortyment był nowy i nieużywany, daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego. Wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały opisany w rozdz. II SWZ ust. 1. Przedmiot zamówienia, a realizacja zamówienia w Zał. nr 5 do SWZ - projekcie umowy. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP. Oferowane materiały opatrunkowe posiadają deklaracje zgodności UE dla oferowanych wyrobów wydawaną przez producenta, podpisaną przez uprawnionego przedstawiciela producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-09-05 09:00 Po zmianie: 2025-09-09 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-09-05 09:15 Po zmianie: 2025-09-09 09:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-10-03 Po zmianie: 2025-10-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
659 981 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
242 347 zł1 157 634 zł
Rozstęp międzykwartylowy
915 287 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
242 347 zł
Mediana
659 981 zł
Górny kwartyl
1 157 634 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bystra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.