Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
500 000 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa inteligentnego systemu oświetlenia Led sceny na potrzeby Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Nauki Uniwersytetu w Białymstoku

Zamawiający Uniwersytet w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa inteligentnego systemu oświetlenia Led sceny na potrzeby Uniwersyteckiego Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy WISE Sp. z o.o. Wartość umowy: 500 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 1 września 2025
Wartość umowy
500 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WISE Sp. z o.o. (Bibice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 499 999,92 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050562207

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świerkowa 20B

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-328

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@uwb.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uwb.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uwb.ezamawiajacy.pl/pn/uwb/demand/223654/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa inteligentnego systemu oświetlenia Led sceny na potrzeby Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Nauki Uniwersytetu w Białymstoku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9004507b-6e0b-46f4-a0ce-5b38383b9036

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00400516

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00065048/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Modernizacja systemu oświetlenia sceny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00354968

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Dzp.2510.24.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa inteligentnego systemu oświetlenia Led sceny na potrzeby Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Nauki Uniwersytetu w Białymstoku w ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 1 i 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

30231200-9 - Konsole

31527000-6 - Reflektory punktowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

499999,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

499999,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

499999,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WISE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9452217458

7.3.4)Miejscowość

Bibice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

499999,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31527260-6Systemy oświetleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 500 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31527260-6 (Systemy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WISE Sp. z o.o. (Bibice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.