Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa inteligentnego systemu oświetlenia Led sceny na potrzeby Uniwersyteckiego Centrum Kultury i Nauki Uniwersytetu w Białymstoku

Zamawiający Uniwersytet w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa inteligentnego systemu oświetlenia Led sceny na potrzeby Uniwersyteckiego Centrum…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 1 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Białymstoku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050562207

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Świerkowa 20B

1.4.2.)Miejscowość

Białystok

1.4.3.)Kod pocztowy

15-328

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@uwb.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uwb.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00357290

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-01

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00354968

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

Na potwierdzenie spełniania przez oferowany sprzęt wymagań określonych przez Zamawiającego zgodnie z art. 106 ust. 1 uPzp, Wykonawca składa wraz z ofertą: a) opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ). Wykonawca winien określić typ i model oferowanego sprzętu oraz opis techniczny wszystkich parametrów zgodnie z określonymi wymaganiami (opis nie może zawierać sformułowań nieprecyzyjnych takich jak „lub”, „np.”, „nie mniejsze niż”; z opisu winno jasno wynikać, jaki rodzaj sprzętu i jego elementy oferuje Wykonawca). Nazwa modelu oraz wskazanie producenta stanowią treść oferty, wobec czego nie będą podlegały uzupełnieniu w sytuacji, gdy z pozostałych dokumentów nie będzie wynikał producent i model sprzętu, jaki oferuje Wykonawca. b) karty katalogowe oferowanych urządzeń w języku polskim (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14) wraz raportami fotometrycznymi oraz akustycznymi (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11). Nie dopuszcza się wycinków/wydruków stron internetowych, zdjęć parametrów lub innych środków, które nie stanowią karty produktu producenta. Po zmianie: Na potwierdzenie spełniania przez oferowany sprzęt wymagań określonych przez Zamawiającego zgodnie z art. 106 ust. 1 uPzp, Wykonawca składa wraz z ofertą: a) opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ). Wykonawca winien określić typ i model oferowanego sprzętu oraz opis techniczny wszystkich parametrów zgodnie z określonymi wymaganiami (opis nie może zawierać sformułowań nieprecyzyjnych takich jak „lub”, „np.”, „nie mniejsze niż”; z opisu winno jasno wynikać, jaki rodzaj sprzętu i jego elementy oferuje Wykonawca). Nazwa modelu oraz wskazanie producenta stanowią treść oferty, wobec czego nie będą podlegały uzupełnieniu w sytuacji, gdy z pozostałych dokumentów nie będzie wynikał producent i model sprzętu, jaki oferuje Wykonawca. b) karty katalogowe oferowanych urządzeń w języku polskim (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14) wraz raportami fotometrycznymi oraz akustycznymi (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 7, 8, 9, 11). Nie dopuszcza się wycinków/wydruków stron internetowych, zdjęć parametrów lub innych środków, które nie stanowią karty produktu producenta.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

a) opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) b) Karty katalogowe oferowanych urządzeń w języku polskim (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14) wraz raportami fotometrycznymi oraz akustycznymi (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11). Po zmianie: a) opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) b) Karty katalogowe oferowanych urządzeń w języku polskim (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14) wraz raportami fotometrycznymi oraz akustycznymi (dotyczące urządzeń w poz. 1, 3, 7, 8, 9, 11).

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-08-08 09:30 Po zmianie: 2025-08-11 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-08-08 10:00 Po zmianie: 2025-08-11 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-09-06 Po zmianie: 2025-09-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31527260-6Systemy oświetleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31527260-6 (Systemy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.