Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
122 835 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1MIĘSO WIEPRZOWE, DROBIOWE, WĘDLINY Szczegółowy opis wymagań i asortymentu stanowi zał. nr 5.1 do SWZ
    STEK Kałużny i Wspólnicy Sp.k.· Grudziądz
    Wartość umowy
    59 716 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2NABIAŁ Szczegółowy opis wymagań i asortymentu stanowi zał. nr 5.2 do SWZ
    STEK Kałużny i Wspólnicy Sp.k.· Grudziądz
    Wartość umowy
    40 787 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3WARZYWA, OWOCE Szczegółowy opis wymagań i asortymentu stanowi zał. nr 5.3 do SWZ
    Firma Usługowo-Handlowa "BARON" Damian Skwark· Wałcz
    Wartość umowy
    22 332 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas konieczny na wymianę lub uzupełnienie towaru40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile w okresie od 01.09.2025 r. do 31.12.2025 r.

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile (Piła, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 122 835 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w PilePiła, Wielkopolskie (powiat Pilski →)opublikowano 1 września 2025
Łączna wartość umów
122 835 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: STEK Kałużny i Wspólnicy Sp.k. (części 1, 2); Firma Usługowo-Handlowa "BARON" Damian Skwark (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 122 834,67 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001397672

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Królowej Jadwigi 2

1.5.2.)Miejscowość

Piła

1.5.3.)Kod pocztowy

64-920

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp11pila.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp11pila.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be5018a2-2790-4c6f-90c6-0ddb6e6620e7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile w okresie od 01.09.2025 r. do 31.12.2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-be5018a2-2790-4c6f-90c6-0ddb6e6620e7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00399410

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00343901

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/1/2025/SP11

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

15131130-5 - Wędliny

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

61000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

49000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

25800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

164841 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59715,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74070,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59715,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEK Kałużny i Wspólnicy Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

362970465

7.3.3)Ulica

Waryńskiego 65

7.3.4)Miejscowość

Grudziądz

7.3.5)Kod pocztowy

86-300

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59715,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40787,46 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49712,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40787,46 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEK Kałużny i Wspólnicy Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

362970465

7.3.3)Ulica

Waryńskiego 65

7.3.4)Miejscowość

Grudziądz

7.3.5)Kod pocztowy

86-300

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40787,46 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22331,61 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29605,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22331,61 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo-Handlowa "BARON" Damian Skwark

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

321211040

7.3.3)Ulica

Kołobrzeska 13A

7.3.4)Miejscowość

Wałcz

7.3.5)Kod pocztowy

78-600

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22331,61 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
304 373 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 467 zł564 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
364 016 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 467 zł
Mediana
304 373 zł
Górny kwartyl
564 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piła.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 122 835 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STEK Kałużny i Wspólnicy Sp.k. (Grudziądz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.