Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 999 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 30 września 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 65 obręb ewid. Justynów, gmina Młodzieszyn

Zamawiający Gmina Młodzieszyn (Młodzieszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 65 obręb ewid. Justynów, gmina Młodzieszyn”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RYDMAR Ryszard Chłystek. Wartość umowy: 109 999 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MłodzieszynMłodzieszyn, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 31 sierpnia 2025
Wartość umowy
109 999 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RYDMAR Ryszard Chłystek (Juliopol).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 999,31 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail