Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
345 600 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 26 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 345 600 zł – 392 272 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii pojazdu30%Termin płatności faktury10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Sokołach w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Sokoły (Sokoły, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Sokołach w roku szkolnym 2025/2026”, wybierając ofertę wykonawcy HURT i DETAL Pietrzak Waldemar. Wartość umowy: 345 600 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina SokołySokoły, Podlaskieopublikowano 29 sierpnia 2025
Wartość umowy
345 600 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HURT i DETAL Pietrzak Waldemar (Wojny-Szuby Włościańskie 22), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 345 600,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 345 600,00 zł do 392 271,60 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail