Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
267 300 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 26 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku wystąpienia awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Prof. Stanisława Bąka w Grębowie (Grębów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym…”, wybierając ofertę wykonawcy PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o. Wartość umowy: 267 300 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
267 300 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o. (Tarnobrzeg), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 267 300,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. PROF. STANISŁAWA BĄKA W GRĘBOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001095215

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 9

1.5.2.)Miejscowość

Grębów

1.5.3.)Kod pocztowy

39-410

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

158112816

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsogrebow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsogrebow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1b5c72b-5f80-4d20-abf7-82549a436053

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a1b5c72b-5f80-4d20-abf7-82549a436053

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00396814

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043979/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00349447

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSO.ZP.26.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn

"Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2025/2026”, polegające na przywozie i odwozie uczniów z terenu gminy Grębów do Szkoły Podstawowej w Grębowie, ul Rynek 9 oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grębowie, ul. Dolańskich 170 zgodnie z utworzonymi przez wykonawcę liniami dowozu, z pierwszeństwem przejazdu uczniów z biletami miesięcznymi zakupionymi przez Zamawiającego u Wykonawcy w cenach ustalonych w niniejszym postępowaniu z uwzględnieniem przysługujących tym uczniom ulg ustawowych w przewozach transportem publicznym - art.5 ust.1, art. 5a ustawy z dnia 20.06.1992r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. z 2024, poz. 380). Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ rozdz. V.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

267300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

267300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

267300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8672056844

7.3.3)Ulica

Zwierzyniecka 30

7.3.4)Miejscowość

Tarnobrzeg

7.3.5)Kod pocztowy

39-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

267300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Prof. Stanisława Bąka w Grębowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grębów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 267 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o. (Tarnobrzeg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.