Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BDB Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością· Jarosławmała firma
Wartość umowy
258 207 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 258 207 zł – 426 810 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA PLACU ZABAW PRZY ŻŁOBKU W OSTROWIE, GMINA GAĆ ŻŁOBEK W OSTROWIE, OSTRÓW 166A, 37-207 GAĆ

Zamawiający Gmina Gać (Gać, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA PLACU ZABAW PRZY ŻŁOBKU W OSTROWIE, GMINA GAĆ ŻŁOBEK W OSTROWIE, OSTRÓW 166A,…”, wybierając ofertę wykonawcy BDB Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 258 207 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina GaćGać, Podkarpackieopublikowano 28 sierpnia 2025
Wartość umowy
258 207 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BDB Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością (Jarosław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 258 206,77 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 258 206,77 zł do 426 810,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GAĆ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900648

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

275

1.5.2.)Miejscowość

Gać

1.5.3.)Kod pocztowy

37-207

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

(16)641-14-29

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug_gac@gac.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gac.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gac

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZEBUDOWA PLACU ZABAW PRZY ŻŁOBKU W OSTROWIE, GMINA GAĆ
ŻŁOBEK W OSTROWIE, OSTRÓW 166A, 37-207 GAĆ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62d69438-a7d1-439b-a28f-867b4cca3ac8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00395043

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041726/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa placu zabaw przy żłobku w Ostrowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00307098

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGK.271.6.2025.JSZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

224016,91 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „PRZEBUDOWA PLACU ZABAW PRZY ŻŁOBKU W OSTROWIE, GMINA GAĆ ŻŁOBEK W OSTROWIE, OSTRÓW 166A, 37-207 GAĆ” i obejmuje

1.1.Przebudowę nawierzchni asfaltowej boiska sportowego na plac zabaw o nawierzchni tartanowej i brukowej. Na nawierzchni tartanowej należy wprowadzić elementy gier podwórkowych, takie jak alfabet, klasy, labirynt – po 1 szt. Dobór i rozmieszczenie elementów wymaga uzyskania akceptacji Zamawiającego. 1.2.Zakup i montaż obiektów małej architektury w postaci prefabrykowanych urządzeń zabawowych placu zabaw dla dzieci w wieku 1-3 lat. Podane opisy w załączniku nr 11 stanowią kryteria równoważności. 1.2.1.Zestaw zabawowy typu zamek – 1 szt. 1.2.2.Ławka metalowa z oparciem – 4 szt. 1.2.3.Kosz na odpady z daszkiem – 2 szt. 1.2.4.Dwie ławki i stół – 1 kpl. 1.3.Obsługa geodezyjna wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej – 1kpl. 1.4.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również wykonanie robót towarzyszących i tymczasowych. 2.Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarze robót stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ oraz w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 11 do SWZ. Załączony przedmiar należy traktować jako dokumenty pomocnicze. 3. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, zwłaszcza w zakresie wyglądu urządzeń, dlatego posługuje się przykładowymi wizualizacjami w załączniku nr 11. Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45262210-6 - Fundamentowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

258206,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

426810,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258206,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDB Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 369981733 NIP: 792 230 26 93

7.3.3)Ulica

Osiedle im. Wojska Polskiego 4C, lok.6

7.3.4)Miejscowość

Jarosław

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

specjalistyczne roboty ziemne

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

258206,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112723-9Roboty w zakresie kształtowania pla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
228 437 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 634 zł290 854 zł
Rozstęp międzykwartylowy
98 220 zł
Źródło próbki
CPV 45112723· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
192 634 zł
Mediana
228 437 zł
Górny kwartyl
290 854 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gać prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gać.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 258 207 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BDB Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością (Jarosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.