Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 037 726 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 5 października 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 037 726 zł – 1 450 404 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 681 Roszki Wodźki- Łapy Poświętne- Brańsk- Ciechanowiec w km od 12+220 do km 13+800.

Zamawiający Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 681 Roszki Wodźki- Łapy Poświętne- Brańsk-…”, wybierając ofertę wykonawcy PDM „MAKSBUD” Sp. z o.o. 17-100 Bielsk Podlaski ul. Mickiewicza 183. Wartość umowy: 1 037 726 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 27 sierpnia 2025
Wartość umowy
1 037 726 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PDM „MAKSBUD” Sp. z o.o. 17-100 Bielsk Podlaski ul. Mickiewicza 183 (17-100 Bielsk Podlaski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 037 725,91 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 037 725,91 zł do 1 450 403,98 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050667863

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Elewatorska 6

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-620

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.7.)Numer telefonu

85 67 52 160

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rdwbi.zamowienia@pzdw.podlaskie.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.pzdw.wrotapodlasia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdw.logintrade.net/zapytania_email,201336,53dd007392fb99c0a08819c66dbf01da.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami wojewódzkimi.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 681 Roszki Wodźki- Łapy Poświętne- Brańsk- Ciechanowiec w km od 12+220 do km 13+800.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-59b5c339-20a3-417c-a72f-6d463fd2f9d9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00394318

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027388/24/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.36 Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 681 Roszki Wodźki - Łapy - Poświętne - Brańsk - Ciechanowiec w km od 12+220 do km 13+800.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00291043

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RDWBi.2611.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 681 Roszki Wodźki- Łapy-Poświętne- Brańsk- Ciechanowiec w km od 12+220 do km 13+800.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1037725,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1450403,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1037725,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PDM „MAKSBUD” Sp. z o.o. 17-100 Bielsk Podlaski ul. Mickiewicza 183

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5430201086

7.3.4)Miejscowość

17-100 Bielsk Podlaski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1037725,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
646 626 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 297 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 003 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 297 zł
Mediana
646 626 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 037 726 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PDM „MAKSBUD” Sp. z o.o. 17-100 Bielsk Podlaski ul. Mickiewicza 183 (17-100 Bielsk Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.