Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 bez rozstrzygnięcia5 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1przygotowanie oraz przeprowadzenie wykładów eksperckich w formie stacjonarnej wraz z stworzeniem artykułu do e-poradnika dla nauczycieli oraz kadry zarządzającej szkół ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego w zakresie wskazanych t
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    2 oferty
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Umowa zawarta
    Część 4zapewnienie kadry do przygotowania oraz wygłoszenia stacjonarnych wykładów eksperckich w trakcie trwania Konferencji podsumowującej pn. „Od idei do zmiany. Prototypujemy dla Śląska” w ramach Inicjatywy III „Regionalne rozwiązania służące uc
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5zapewnienie kadry do moderowania trzech dwudniowych warsztatów o charakterze Hackathon w ramach zadania 2.1.5 Realizacja inicjatyw na rzecz edukacji Projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kszt
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje osób wyznaczonych do realizacji zamówiennia40%Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamó40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przeprowadzenia m.in.: wykładów eksperckich, stworzenie artykułów do e-poradnika, warsztatów prowadzonych metodą Design Thinking, wykładów eksperckich i moderatorów warsztatów typu Hackaton

Zamawiający Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny „Metis” w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przeprowadzenia m.in.: wykładów eksperckich, stworzenie artykułów do e-poradnika,…”, wybierając ofertę wykonawcy Manufaktura Gier Szkoleniowych - Marcin Pałys. Złożono 5 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Manufaktura Gier Szkoleniowych - Marcin Pałys.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny „Metis” w Katowicach

1.3.)Oddział zamawiającego

Metis

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272881923

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Drozdów 17 lokal I 21

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-530

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.projekty@metis.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.metis.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a14ee9d-71da-495f-8306-e459d26f3bbf

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przeprowadzenia m.in.: wykładów eksperckich, stworzenie artykułów do e-poradnika, warsztatów prowadzonych metodą Design Thinking, wykładów eksperckich i moderatorów warsztatów typu Hackaton

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a14ee9d-71da-495f-8306-e459d26f3bbf

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00391997

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00277989/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.2 Usługa zapewnienia kadry do przeprowadzenia wydarzeń m.in

wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne, moderowanie warsztatów, w ramach inwestycji A3.1.1 KPO w ramach realizacji zadań 2.1.16 i 2.1.5 KPO

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

A3.1.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), proj. „Zbudowanie systemu koordynacji i monit. regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, 2.1.16 Podj. dział. w zakr. rozwij. umiejętności społ./miękkich w proce. ucze. się przez całe życie i 2.1.5 „Realizacja inicjatyw na rzecz edukacji”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00310601

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ROME.AD.KPO-2721-2/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

156000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

16000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

70000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

15000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

5000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11685,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11685,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11685 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Manufaktura Gier Szkoleniowych - Marcin Pałys

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6292507713

7.3.3)Ulica

Kościuszki 39/30

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11685,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-08 do 2026-04-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46815,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78720,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46815,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Manufaktura Gier Szkoleniowych - Marcin Pałys

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6292507713

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46815,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-08 do 2026-04-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1845,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1845,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1845,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Manufaktura Gier Szkoleniowych - Marcin Pałys

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6292507713

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1845,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-04-22 do 2026-04-22

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25830,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25830,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25830,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Manufaktura Gier Szkoleniowych - Marcin Pałys

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6292507713

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25830,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2026-04-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny „Metis” w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.