Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
722 700 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia – szef kuchni40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i podanie posiłków w kuchni zamawiającego (2025/2026)

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Gniewie (Gniew, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i podanie posiłków w kuchni zamawiającego (2025/2026)”, wybierając ofertę wykonawcy Dzień i Noc Restauracja & Pub Elżbieta Kołodziejczyk. Wartość umowy: 722 700 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w GniewieGniew, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 26 sierpnia 2025
Wartość umowy
722 700 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dzień i Noc Restauracja & Pub Elżbieta Kołodziejczyk (Smętowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 722 700,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Gniewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295952

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gdańska

1.5.2.)Miejscowość

Gniew

1.5.3.)Kod pocztowy

83-140

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

58 535 23 33

1.5.8.)Numer faksu

58 535 22 44

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@dpsgniew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

dpsgniew.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1141571

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i podanie posiłków w kuchni zamawiającego (2025/2026)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19d6fd06-d7b0-473c-a34a-7f054fd26054

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00391897

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00316723/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przygotowanie i podanie posiłków w kuchni zamawiającego (2025/2026)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00318678

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

669166,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne usługi przygotowania i podania posiłków dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Gniewie, kody CPV: 55322000-3, 55321000-6, 55523000-2.
 Zakres zadań Wykonawcy opisany został szczegółowo w Załączniku nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (zawierającym zakres usług oraz dane ilościowe składników niezbędnych do kalkulacji ceny oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia).
 Zakres usługi oraz dane ilościowe składników zamówienia podane w Załączniku nr 1 są ilościami służącymi do obliczenia wartości oferty.
 Zamawiający bezwzględnie wymaga aby posiłki będące przedmiotem niniejszego postępowania przygotowywane były w kuchni Zamawiającego, której warunki najmu określone zostały w projekcie umowy, stanowiącej załącznik do niniejszej Specyfikacji.
 Termin (okres) wykonania zamówienia: od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55523000-2 - Usługi zaprowiantowania innych przedsiębiorstw lub instytucji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

722700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

722700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

938787,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dzień i Noc Restauracja & Pub Elżbieta Kołodziejczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5931909175

7.3.3)Ulica

Dworcowa 8

7.3.4)Miejscowość

Smętowo

7.3.5)Kod pocztowy

83-230

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

722700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Gniewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gniew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 722 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55322000-3 (Usługi gotowania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dzień i Noc Restauracja & Pub Elżbieta Kołodziejczyk (Smętowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.