Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
402 783 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Firma Budowlano Remontowa Mateusz Rolbiecki· Lipusz
    Wartość umowy
    43 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Inamar Grażyna Bajonczak· Łubiana
    Wartość umowy
    75 006 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Inamar Grażyna Bajonczak· Łubiana
    Wartość umowy
    45 501 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Inamar Grażyna Bajonczak· Łubiana
    Wartość umowy
    85 526 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    HINC Arkadiusz Hinc· Żuromino 115
    Wartość umowy
    153 750 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja energetyczna budynków OSP w Gminie Parchowo

Zamawiający Gmina Parchowo (Parchowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja energetyczna budynków OSP w Gminie Parchowo”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 402 783 zł. Złożono 19 ofert.

Zamawiający: Gmina ParchowoParchowo, Pomorskieopublikowano 26 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
402 783 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Budowlano Remontowa Mateusz Rolbiecki (część 1); Inamar Grażyna Bajonczak (części 2, 3, 4); HINC Arkadiusz Hinc (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 402 782,69 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PARCHOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979542

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Strażacka 21A

1.5.2.)Miejscowość

Parchowo

1.5.3.)Kod pocztowy

77-124

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@parchowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.parchowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://parchowo.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja energetyczna budynków OSP w Gminie Parchowo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9cb7e937-c9c4-4de2-aeb1-52b1a507cbb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00390779

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038299/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Modernizacja energetyczna budynków OSP w Gminie Parchowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00331124

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKPiI.X.271.20.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja energetyczna budynku OSP przy ul. Strażackiej 2, dz. nr 336/1 w Parchowie
Zakres zadania obejmuje m.in. w zakresie termomodernizacji - wymianę stolarki okiennej oraz modernizację instalacji elektrycznej.
Parametry budynku:
- powierzchnia użytkowa – 131,60 m2
- kubatura budynku – 490,32 m3
- wysokość budynku - 4,0 m
UWAGA!!! Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5a do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

35677,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja energetyczna budynku OSP, dz. nr 62/2 , 62/4 , obręb Chośnica
Zakres zadania obejmuje m.in. w zakresie termomodernizacji ocieplenie elewacji metodą lekką – mokrą, wymianę stolarki okiennej, wymianę posadzki.
Parametry budynku:
- powierzchnia użytkowa - 35,90 m2
- kubatura budynku - 175,00 m3
- wysokość budynku - 5,35 m
- powierzchnia zabudowy - 45,60 m2

UWAGA!!! Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5b do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

64726,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja energetyczna budynku OSP, dz. Nr 91/3 obr. Jamno
Zakres zadania obejmuje m.in. w zakresie termomodernizacji ocieplenie stropodachu oraz wymianę posadzki.
Parametry budynku:
- powierzchnia użytkowa - 47,60 m2
- kubatura budynku - 277,50 m3
- wysokość budynku - 6,13 m
- powierzchnia zabudowy - 60,41 m2
UWAGA!!! Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5c do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

53894,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja energetyczna budynku OSP, dz. nr 252/2 obr. Żukówko
Zakres zadania obejmuje m.in. w zakresie termomodernizacji ocieplenie elewacji metodą lekką – mokrą, wymianę stolarki okiennej, ocieplenie stropodachu.
Parametry budynku:
- powierzchnia użytkowa – 59,50 m2
- kubatura budynku – 240,97 m3
- wysokość budynku - 5,72 m
- powierzchnia zabudowy – 61,20 m2
UWAGA!!! Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5d do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

74154,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja energetyczna budynku OSP, dz. nr 95 obr. Sylczno
Zakres zadania obejmuje m.in. w zakresie termomodernizacji ocieplenie elewacji metodą lekką – mokrą, wymianę stolarki okiennej, ocieplenie posadzki, zmiana ogrzewania.
Parametry budynku:
- powierzchnia użytkowa – 55,00 m2
- kubatura budynku – 222,75 m3
- wysokość budynku - 5,85 m
- powierzchnia zabudowy – 65,90 m2
UWAGA!!! Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5e do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

119515,91 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47970,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Budowlano Remontowa Mateusz Rolbiecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

221000084

7.3.3)Ulica

Majkowskiego 13

7.3.4)Miejscowość

Lipusz

7.3.5)Kod pocztowy

83-424

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75006,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119310,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75006,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inamar Grażyna Bajonczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

192681028

7.3.3)Ulica

Jesienna 11

7.3.4)Miejscowość

Łubiana

7.3.5)Kod pocztowy

83-407

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75006,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45500,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45500,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inamar Grażyna Bajonczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

192681028

7.3.3)Ulica

Jesienna 11

7.3.4)Miejscowość

Łubiana

7.3.5)Kod pocztowy

83-407

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45500,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

85525,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85525,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inamar Grażyna Bajonczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

192681028

7.3.3)Ulica

Jesienna 11

7.3.4)Miejscowość

Łubiana

7.3.5)Kod pocztowy

83-407

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85525,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

153750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

170000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

153750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HINC Arkadiusz Hinc

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220411052

7.3.4)Miejscowość

Żuromino 115

7.3.5)Kod pocztowy

83-323

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

153750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Parchowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Parchowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 402 783 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Budowlano Remontowa Mateusz Rolbiecki (Lipusz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.