Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
482 100 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości (OG)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu strażackiego na potrzeby OSP w Trzebuni

Zamawiający Gmina Pcim (Pcim, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu strażackiego na potrzeby OSP w Trzebuni”, wybierając ofertę wykonawcy FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA. Wartość umowy: 482 100 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PcimPcim, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 25 sierpnia 2025
Wartość umowy
482 100 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA (NAKONOWO), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 482 100,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pcim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555401

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

-

1.5.2.)Miejscowość

Pcim

1.5.3.)Kod pocztowy

32-432

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

122748050

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@pcim.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcim.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1140578

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu strażackiego na potrzeby OSP w Trzebuni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5eeb21fb-ce5a-49f2-95a8-da55c62039d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00389767

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00059540/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu strażackiego na potrzeby OSP w Trzebuni

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00316825

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKiI.271.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu strażackiego na potrzeby OSP w Trzebuni.
3. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu przedmiot zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, tj. Trzebunia 444, 32-438 Trzebunia w godzinach od 7:30 do 14:00 w dni od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym lub e-mailowym najpóźniej jeden dzień przed realizacją przedmiotu umowy.
4. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, posiadający dokumentację pozwalającą na rejestrację, nieużywany, wolny od wad i kompletny tj. posiadający wszelkie akcesoria, przewody, kable niezbędne do ich użytkowania. Zaoferowany sprzęt musi być gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych. Cały asortyment składający się na przedmiot zamówienia powinien być nowy, nie noszący śladów uszkodzeń zewnętrznych i uprzedniego używania.
5. Do pojazdu muszą być dołączone wszystkie dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz instrukcje obsługi w języku polskim
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) zawierający minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

42415320-7 - Wyposażenie pojazdów ratowniczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

482100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

482100 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

482100 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8881897163

7.3.3)Ulica

NAKONOWO 9A

7.3.4)Miejscowość

NAKONOWO

7.3.5)Kod pocztowy

87-853

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

482100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144200-0Pojazdy służb ratowniczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 500 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 252 zł458 182 zł
Rozstęp międzykwartylowy
254 930 zł
Źródło próbki
CPV 34144200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 252 zł
Mediana
268 500 zł
Górny kwartyl
458 182 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pcim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pcim.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 482 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144200-0 (Pojazdy służb ratowniczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHUP PERFEKT RADOSŁAW ZASADA (NAKONOWO). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.