Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
186 901 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    73 415 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    53 458 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    60 029 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach (Spytkowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w:…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 186 901 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
186 901 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Transportowo-Usługowa JUS-MAR Auto-Moto Hurt-Detal Józef Jędrocha (część 1); „DAVIZ” Transport & Przewozy Autokarowe Dawid Brusik (część 2); USŁUGI TRANSPORTOWE I PRZEWOZOWE DARIUSZ MIKOŁAJCZYK (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 186 900,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070629485

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 12

1.5.2.)Miejscowość

Spytkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

34-116

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

33 879 15 90

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gzs@spytkowice.net.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gzs.spytkowice.net.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2cbe5fde-5399-47c4-a6b6-bdfd3c6fe4b9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2cbe5fde-5399-47c4-a6b6-bdfd3c6fe4b9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00388294

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044035/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Spytkowice wraz z opieką do SOSW w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00286330

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GZS/SOSW/2/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

320514,05 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

228856,82 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1
Trasa nr 1 – Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Oświęcimiu
• ul. Obozowa 31
• - dowóz: 4 przystanki na trasie: I Ryczów ul. Szkolna, II Ryczów ul. Długa, III Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, IV Bachowice ul. Ks. Gołby.
• - odwóz: 5 przystanków na trasie: I Bachowice ul. Ks. Gołby, II Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, III Spytkowice ul. Wiślana, IV Ryczów ul. Długa, V Ryczów ul. Szkolna.

Ilość dowożonych uczniów - 4 w tym jeden uczeń poruszający się na wózku inwalidzkim
Ilość odwożonych uczniów - 5 w tym jeden uczeń poruszający się na wózku inwalidzkim
Długość trasy przejazdu (dowozu i odwozu: poniedziałek, środa, czwartek, piątek) wynosi – 101 km/dziennie ok. 146 dni.
• ul. Obozowa 31
• - dowóz: 3 przystanki na trasie: I Ryczów ul. Szkolna, II Ryczów ul. Długa, III Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS.

- odwóz 4 przystanków na trasie: I Miejsce ul. Floriana – przystanek BUS, II Spytkowice ul. Wiślana, III Ryczów ul. Długa, IV Ryczów ul. Szkolna.

Długość trasy przejazdu (dowozu i odwozu: wtorek) wynosi – 84 km/dziennie ok. 39 dni.
Ilość dni nauki od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. ok. 185 dni.

Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dniach nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna).
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

99788,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2
Trasa nr 2 – Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Skawinie
• ul. Żwirki i Wigury 9 – 2 przystanki na trasie: I Ryczów ul. Starowiejska, II Ryczów ul. Starowiejska
Ilość dowożonych uczniów – 2
Długość trasy przejazdu (dowozu i przewozu ) wynosi – 48 km/dziennie.
Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dni nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna).
Ilość dni nauki od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. ok. 185 dni.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

49168,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3
Trasa nr 3 – Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespół Szkół Specjalnych w Wadowicach
• 4 przystanki na trasie: I Spytkowice ul. Wiślana, II Spytkowice Rynek, III Spytkowice ul. Szkolna, IV Bachowice – Górki.
Ilość dowożonych uczniów – 4
Długość trasy przejazdu (dowozu i odwozu) wynosi – 78 km/dziennie.
Przewozy będą odbywać się od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dni nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna).
Ilość dni nauki od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. ok. 185 dni.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

79899,45 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73414,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

179679,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73414,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Transportowo-Usługowa JUS-MAR Auto-Moto Hurt-Detal Józef Jędrocha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5511725043

7.3.4)Miejscowość

Spytkowice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73414,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53457,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153002,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53457,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„DAVIZ” Transport & Przewozy Autokarowe Dawid Brusik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5512649806

7.3.4)Miejscowość

Frydrychowice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53457,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60028,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154256,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60028,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE I PRZEWOZOWE DARIUSZ MIKOŁAJCZYK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5511292963

7.3.4)Miejscowość

Woźniki

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60028,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2025-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Spytkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 901 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Transportowo-Usługowa JUS-MAR Auto-Moto Hurt-Detal Józef Jędrocha (Spytkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.