Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
335 790 zł
Umowa zawarta
22 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 335 790 zł – 338 250 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw płynnych

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliw płynnych”, wybierając ofertę wykonawcy "BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 335 790 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
335 790 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2025

    Termin ofert: 8 sierpnia 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 sierpnia 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Mrągowo), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 335 790,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 335 790,00 zł do 338 250,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail