Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
82 275 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Organizacja szkolenia dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego tzw. Energetyków Gminnych, realizowanego w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego (PDE 2.0)
    Cena wybranej oferty
    53 200 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2organizacja szkolenia dotyczącego analizy zakresu i celowości działań termomodernizacyjnych na bazie uproszczonego audytu energetycznego, realizowanego w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego (PDE 2.0)
    Cena wybranej oferty
    29 075 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi w zakresie organizacji, konferencji, konwentów, targów, szkoleń i innych wydarzeń dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

Zamawiający Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi w zakresie organizacji, konferencji, konwentów, targów, szkoleń i innych wydarzeń…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 82 275 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość ofert
82 275 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: LWIH Property Holding Poland Sp. z o.o. (część 1); Platon Szkolenia i Konferencje Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 82 275,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021146486

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jastrzębia 24

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-148

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

713330940

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krepa@fos.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wfosigw.wroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wfosigw-wroclaw.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi w zakresie organizacji, konferencji, konwentów, targów, szkoleń i innych
wydarzeń dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-29324ec6-c82d-4919-ac02-596345abe571

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00386784

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00668491/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługi w zakresie organizacji konferencji, konwentów, targów, szkoleń i innych wydarzeń dla WFOŚiGW we Wrocławiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Doradztwa Energetycznego i zostanie rozliczona w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego (PDE 2.0) finansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021 – 2027 (FEnIKS)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00293468

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PAO.2710.6.2025/2

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

254632,46 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

116274,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

83781,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

32493,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LWIH Property Holding Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252424067

7.3.3)Ulica

Towarowa 2

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-811

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-29

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29075,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29075,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Platon Szkolenia i Konferencje Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943129970

7.3.3)Ulica

Chabrowa 39/7

7.3.4)Miejscowość

Wysoka

7.3.5)Kod pocztowy

52-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30615,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

70220000-9Usługi wynajmu lub leasingu nieruch…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 82 275 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 70220000-9 (Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LWIH Property Holding Poland Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.