Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Zamawiający Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem i wyposażeniem na…”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 4 września 2026, 11:003d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=63, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 4 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu.
- 2
ZakresWykonawca ma realizować usługę na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz załącznikach, w tym w załączniku nr 2 do SWZ i wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia nie jest rozbity na kilka części ani warianty opcjonalne, więc oferta dotyczy całego pakietu usług dla studentów tej uczelni.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu |
| NIP | 8960007519 |
| Adres | ul. al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe |
| Dodatkowe kody CPV | 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe; 70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-04 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 i art. 111 Ustawy Pzp, Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki wskazane w art. 108 ust. 1 Ustawy Pzp
- 2.Zamawiający nie przewiduje wykluczenia Wykonawcy w oparciu o przesłanki określone w art. 109 ust. 1 Ustawy Pzp.
- 3.Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy, z zastrzeżeniem art. 7 ust. 2 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U z 2025 r. poz. 514, z późn. zm., zw. dalej Ustawą Sankcyjną) Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki określone w art. 7 ust. 1 tejże Ustawy.
- 4.Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę objętego zakazem udzielania zamówień publicznych, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainę (Dz.U.UE.L.2014.229.1, zw. dalej Rozporządzeniem Rady (UE) 833/2014) w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2025.2033)
- 5.Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →