To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem, salami i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Postępowanie „Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem, salami i wyposażeniem…” zamawiającego Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu im. Polskich Olimpijczyków (Wrocław, Dolnośląskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=63, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 czerwca 2026
Termin ofert: 28 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
24 lipca 2026
Nowy termin: 29 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 0376b9f4-91df-47a8-a8c2-c673fd199303-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
27 lipca 2026
Nowy termin: 30 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 34a7d296-a99c-4367-8f4e-b2fd093c073c-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 4 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 67287b20-71a2-4d80-80c0-a5d732a14cd9-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
19 sierpnia 2026
1 oferta
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu im. Polskich Olimpijczyków |
| NIP | 8960007519 |
| Adres | ul. al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem, salami i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe |
| Dodatkowe kody CPV | 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe; 70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →