Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
204 881 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 204 881 zł – 336 954 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Przebudowa drogi wewnętrznej w m. WĘGLESZYN położonej na dz. nr 749 od km 0+000 do km 0+450”

Zamawiający Gmina Oksa (Oksa, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Przebudowa drogi wewnętrznej w m. WĘGLESZYN położonej na dz. nr 749 od km 0+000 do km…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. Wartość umowy: 204 881 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina OksaOksa, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 21 sierpnia 2025
Wartość umowy
204 881 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. (Nowiny), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 204 881,10 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 204 881,10 zł do 336 954,01 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OKSA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010435

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Włoszczowska 22

1.5.2.)Miejscowość

Oksa

1.5.3.)Kod pocztowy

28-363

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@oksa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.oksa.biuletyn.net/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminaoksa.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,,Przebudowa drogi wewnętrznej w m. WĘGLESZYN położonej na dz. nr 749 od km 0+000 do km 0+450”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-726fb49e-4ad5-4a65-943b-74fc3b6fdec1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00386156

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00050934/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Przebudowa drogi wewnętrznej w m. WĘGLESZYN położonej na dz. nr 749 od km 0+000 do km 0+450

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00326502

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.RB.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w m. WĘGLESZYN położonej na dz. nr 749 od km 0+000 do km 0+450” polegająca na wykonaniu

a. Robót przygotowawczych (plantowanie poboczy, roboty ziemne, warstwa dolna podbudowy), b. Wymianie uszkodzonej podbudowy (wymiana uszkodzonej podbudowy na krawędzi jezdni z transportem urobku, wykonanie warstw odsączających wykonanie warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych, wykonanie warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych, wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym zagęszczanym mechanicznie, formowanie i zagęszczanie nasypów z materiału dowiezionego z dokopu) c. Położeniu nawierzchni (mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm po zagęszczeniu - warstwa ścieralna). d. Robotach wykończeniowych (wykonanie utwardzenia poboczy obustronnie materiałem kamiennym,)

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

204881,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

336954,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

204881,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591982659

7.3.3)Ulica

ul. Zakładowa 17,

7.3.4)Miejscowość

Nowiny

7.3.5)Kod pocztowy

26-052

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

204881,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Oksa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oksa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 204 881 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. (Nowiny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.