Zakopane, dnia 21.07.2025 r. Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt. 1 Pzp, gdyż w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nie złożono żadnej oferty
Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu (Pcim, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu”.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 318 651 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
23 lipca 2025
Termin ofert: 7 sierpnia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
19 sierpnia 2025
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zakopane, dnia 21.07.2025 r. Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt. 1 Pzp,… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Rola zamawiającego | Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego |
| 1.2.) | Nazwa zamawiającego | Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu |
| 1.3.) | Oddział zamawiającego | DPS Pcim |
| 1.4) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000298790 |
| 1.5) | Adres zamawiającego | |
| 1.5.1.) | Ulica | Pcim, 638 |
| 1.5.2.) | Miejscowość | Pcim |
| 1.5.3.) | Kod pocztowy | 32-432 |
| 1.5.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.5.5.) | Kraj | Polska |
| 1.5.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.5.9.) | Adres poczty elektronicznej | biuro@dpspcim.pl |
| 1.5.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | dpspcim.pl |
| 1.6.) | Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80a33a70-eaf4-4782-9041-b22324c1be0b |
| 1.7.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.8.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Ogłoszenie dotyczy | Zamówienia publicznego |
| 2.2.) | Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług | Nie |
| 2.3.) | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej | Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu |
| 2.4.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-80a33a70-eaf4-4782-9041-b22324c1be0b |
| 2.5.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00381312 |
| 2.6.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.7.) | Data ogłoszenia | 2025-08-19 |
| 2.8.) | Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań | Tak |
| 2.9.) | Numer planu postępowań w BZP | 2025/BZP 00305692/01/P |
| 2.10.) | Identyfikator pozycji planu postępowań | 1.1.1 Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu |
| 2.11.) | Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 2.13.) | Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy | Tak |
| 2.14.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00339972 |
Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
Przedmiot zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Numer referencyjny | ZP.2.2025 |
| 4.2.) | Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania | Nie |
| 4.4.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 4.5.1.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 4. | 1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót pn | Modernizacja pomieszczeń kuchennych w budynku głównym DPS w Pcimiu w zakresie opisanym w dokumentacji projektowej. Szczegóły zawarte są w dokumentacji technicznej, która stanowi załącznik do niniejszej SWZ. Roboty ujęte w niniejszej SWZ stanowią pierwszy etap modernizacji kuchni i stanowią część robót niezbędną, do zapewnienia dalszego funkcjonowania kuchni przed kolejnymi pracami. Na czas robót planuje się uruchomienie cateringu oraz wprowadzenie zastępczego żywienia na czas robót. Wykonawca musi uwzględnić ten fakt kalkulując roboty Pełna treść w swz |
| 4.5.3.) | Główny kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
| 4.5.4.) | Dodatkowy kod CPV | 45212500-1 - Przeróbki kuchni lub restauracji 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe |
Zakończenie postępowania
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania | Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem |
| 5.2.) | Podstawa prawna unieważnienia postępowania | art. 255 pkt 3 ustawy |
| 5.2.1.) | Przyczyna unieważnienia postępowania | Zakopane, dnia 21.07.2025 r. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.