Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
589 680 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 3 września 2025 do 25 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 589 680 zł – 680 589 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa zbiorowego żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie Miasta i Gminy Prabuty

Zamawiający Miasto i Gmina Prabuty (Prabuty, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa zbiorowego żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych na terenie Miasta…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Wspierania Inicjatyw Rozwoju SPEKTRUM. Wartość umowy: 589 680 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina PrabutyPrabuty, Pomorskie (powiat Kwidzyński →)opublikowano 19 sierpnia 2025
Wartość umowy
589 680 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Wspierania Inicjatyw Rozwoju SPEKTRUM (Prabuty), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 589 680,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 589 680,00 zł do 680 589,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 3 września 2025 r. do 25 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail