ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie gminy Gródek nad Dunajcem w roku szkolnym 2025/2026” (w podziale na 2 części zamówienia)

Zamawiający Gmina Gródek nad Dunajcem (Gródek Nad Dunajcem, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie gminy Gródek nad Dunajcem w roku szkolnym…”. Termin składania ofert minął 22 sierpnia 2025, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Gródek nad DunajcemGródek Nad Dunajcem, Małopolskieopublikowano 14 sierpnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
22 sierpnia 2025, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego na wypadek awarii40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 sierpnia 2025

    Termin ofert: 22 sierpnia 2025 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    22 września 2025

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas podstawienia pojazdu zastępczego na wypadek awarii 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dowóz i odwóz uczniów do szkół na terenie gminy Gródek nad Dunajcem w roku szkolnym 2025/2026” (w podziale na 2 części zamówienia).

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail