Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa przedszkola we Wleniu, inwestycja w infrastrukturę edukacyjną i zapewnienie właściwego rozwoju najmłodszych mieszkańców gminy Wleń –etap II – II postępowanie

Zamawiający Gmina Wleń (Wleń, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa przedszkola we Wleniu, inwestycja w infrastrukturę edukacyjną i zapewnienie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WleńWleń, Dolnośląskie (powiat Lwówecki →)opublikowano 14 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wleń

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821724

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Bohaterów Nysy 7

1.4.2.)Miejscowość

Wleń

1.4.3.)Kod pocztowy

59-610

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wlen.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wlen.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00376782

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-14

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

W celu bezpośredniego poznania specyfiki przedmiotu zamówienia Zamawiający wyznacza wizje lokalne na dzień 11 sierpnia 2025 r. godz. 11:00 oraz na dzień 18 sierpnia 2025 r. godz. 10:00. Wizje rozpoczną się przy wejściu na obiekt. Wizje lokalne mają charakter obligatoryjny, a zatem zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 Prawa Zamówień Publicznych, oferta złożona bez odbycia wizji lokalnej zostanie odrzucona. Podczas wizji lokalnych Wykonawcy zobowiązani będą do wpisania się na listę obecności. Zamawiający zobowiązany jest złożyć oświadczenie dot. wizji lokalnej z wykorzystaniem wzoru: Załącznik nr 11 do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wleń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wleń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.