Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
286 951 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dowóz 13 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Buczkowice do specjalistycznych placówek oświatowych. Przewóz dzieci dotyczy trasy : Gmina Buczkowice-Meszna-Bielsko-Biała-Meszna-Gmina Buczkow
    Cena wybranej oferty
    152 005 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dowóz 7 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Buczkowice do specjalistycznych placówek oświatowych. Przewóz dzieci dotyczy trasy Gmina Buczkowice – Łodygowice-Żywiec- Łodygowice – Gmina Bucz
    Cena wybranej oferty
    134 946 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienie pojazdu w razie awarii40%Czas podstawienia pojazdu w razie awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Buczkowice do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026.

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Buczkowicach (Buczkowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Buczkowice…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 286 951 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość ofert
286 951 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2025

    Termin ofert: 9 lipca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    13 sierpnia 2025

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma "DUKAT" Bogdan Wróbel (część 1); VANCAR Wojciech Wanat (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 286 951,21 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych w Buczkowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 365072850

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 2

1.5.2.)Miejscowość

Buczkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

43-374

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

33 8177127

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cuw@cuw.buczkowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

cuw-buczkowice.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fc0af46-3ee4-4c54-ae3f-0b7347fb04ee

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Buczkowice do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1fc0af46-3ee4-4c54-ae3f-0b7347fb04ee

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00374184

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00078448/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Buczkowice do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00302190

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

286951,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dowóz 13 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Buczkowice do specjalistycznych placówek oświatowych. Przewóz dzieci dotyczy trasy

Gmina Buczkowice-Meszna-Bielsko-Biała-Meszna-Gmina Buczkowice ok. 150 km dziennie

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

152004,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz 7 uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Buczkowice do specjalistycznych placówek oświatowych. Przewóz dzieci dotyczy trasy Gmina Buczkowice – Łodygowice-Żywiec- Łodygowice – Gmina Buczkowice ok. 70 km dziennie

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

134946,34 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152004,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

201526,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152004,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma "DUKAT" Bogdan Wróbel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471229466

7.3.3)Ulica

Skromna 3

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

186966,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

134946,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

166552,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

134946,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VANCAR Wojciech Wanat

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5472092207

7.3.3)Ulica

Fredry 98

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

165984,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych w Buczkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Buczkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 286 951 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma "DUKAT" Bogdan Wróbel (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.