Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
949 630 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 949 630 zł – 1 021 498 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do wykonania zamówienia20%Czas dojazdu grupy interwencyjnej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

Zamawiający Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony fizycznej osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Widzewa w…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. Wartość umowy: 949 630 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 11 sierpnia 2025
Wartość umowy
949 630 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2025

    Termin ofert: 2 lipca 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2025

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 949 630,44 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 949 630,44 zł do 1 021 498,05 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail