ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

PRZEWÓZ UCZNIÓW I ICH OPIEKUNÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA W ROKU SZKOLNYM 2025/2026

Zamawiający Centrum Usług Oświatowych (Sękowa, Małopolskie) prowadził postępowanie „PRZEWÓZ UCZNIÓW I ICH OPIEKUNÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA W…”. Termin składania ofert minął 19 sierpnia 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług OświatowychSękowa, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 9 sierpnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
19 sierpnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    09 sierpnia 2025

    Termin ofert: 19 sierpnia 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 września 2025

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas podstawienia pojazdu zastępczego 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: PRZEWÓZ UCZNIÓW I ICH OPIEKUNÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY SĘKOWA W ROKU SZKOLNYM 2025/2026.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail