Wynik częściowy: umowy w 9 z 10 części, 1 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
581 490 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dowóz (dojazd i powrót) 112 uczniów do Szkoły Podstawowej w Żdanowie
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cześć nr 2. Dowóz (dojazd i powrót) 45 uczniów do Szkoły Podstawowej w Sitańcu
    USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek· Zaboreczno
    Wartość umowy
    59 671 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dowóz (dojazd i powrót) 85 uczniów do Szkoły Podstawowej w Wysokiem
    Wartość umowy
    59 826 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dowóz (dojazd i powrót) 89 uczniów do Szkoły Podstawowej w Płoskiem
    Wartość umowy
    118 016 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dowóz (dojazd i powrót) 118 uczniów do Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach
    USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek· Zaboreczno
    Wartość umowy
    57 769 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dowóz (dojazd i powrót) 34 uczniów do Szkoły Podstawowej w Mokrem
    Wartość umowy
    57 221 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dowóz (dojazd i powrót) 29 uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej
    Wartość umowy
    56 201 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Dowóz (dojazd i powrót) 54 uczniów do Szkoły Podstawowej w Zawadzie
    Wartość umowy
    60 589 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9Cześć nr 9. Dowóz (dojazd i powrót) 16 uczniów do Szkoły Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej
    USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek· Zaboreczno
    Wartość umowy
    52 224 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Część 10Cześć nr 10. Dowóz (dojazd i powrót) 42 uczniów do Szkoły Podstawowej w Białowoli, do Szkoły Podstawowej w Lipsku, do Szkoły Podstawowej w Pniówku
    Wartość umowy
    59 975 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2025/2026 do szkół na terenie Gminy Zamość

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych (Kalinowice, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2025/2026 do szkół na terenie Gminy Zamość”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 581 490 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Centrum Usług WspólnychKalinowice, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 7 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
581 490 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

13 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 9 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek (części 2, 5, 9); Usługi Transportowe „GOSIA” Małgorzata Borek (części 3, 4, 6, 7); MIA-MEGA Spółka z o.o. (części 8, 10).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 581 490,48 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

1.3.)Oddział zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 365827001

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

148

1.5.2.)Miejscowość

Kalinowice

1.5.3.)Kod pocztowy

22-400

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cuw@zamosc.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cuwgminyzamosc.naszbip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee13e58c-7605-4283-aa16-83734d2012d2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Obsługa administracyjna, finansowa i organizacyjna jednostek obsługiwanych.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2025/2026 do szkół na terenie Gminy Zamość

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee13e58c-7605-4283-aa16-83734d2012d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00366436

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00059229/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Zamość w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00268309

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.2201.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Dowóz (dojazd i powrót) 112 uczniów do Szkoły Podstawowej w Żdanowie

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

192903,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć nr 2. Dowóz (dojazd i powrót) 45 uczniów do Szkoły Podstawowej w Sitańcu

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

72059,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3. Dowóz (dojazd i powrót) 85 uczniów do Szkoły Podstawowej w Wysokiem

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

64856,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4. Dowóz (dojazd i powrót) 89 uczniów do Szkoły Podstawowej w Płoskiem

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

110025,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5. Dowóz (dojazd i powrót) 118 uczniów do Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

54167,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6. Dowóz (dojazd i powrót) 34 uczniów do Szkoły Podstawowej w Mokrem

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

66203,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7. Dowóz (dojazd i powrót) 29 uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

66224,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8. Dowóz (dojazd i powrót) 54 uczniów do Szkoły Podstawowej w Zawadzie

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

65416,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć nr 9. Dowóz (dojazd i powrót) 16 uczniów do Szkoły Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

47300,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć nr 10. Dowóz (dojazd i powrót) 42 uczniów do Szkoły Podstawowej w Białowoli, do Szkoły Podstawowej w Lipsku, do Szkoły Podstawowej w Pniówku

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

70291,39 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty (193 065,60 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części nr 1 zamówienia, (Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty), Zamawiający unieważnia postępowanie (na część nr 1) na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp.

Kwota przeznaczona na realizację zamówienia na część 1: 145 600,00 zł

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59671,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70202,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59671,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950680663

7.3.3)Ulica

Zaboreczno 26

7.3.4)Miejscowość

Zaboreczno

7.3.5)Kod pocztowy

22-610

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59671,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59826,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75597,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59826,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe „GOSIA” Małgorzata Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222181403

7.3.4)Miejscowość

Łabunie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59826,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118016,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124196,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118016,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE „GOSIA” Małgorzata Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222181403

7.3.4)Miejscowość

Łabunie Reforma

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118016,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57768,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66192,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57768,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950680663

7.3.3)Ulica

Zaboreczno 26

7.3.4)Miejscowość

Zaboreczno

7.3.5)Kod pocztowy

22-610

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57768,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57220,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57220,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57220,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE „GOSIA” Małgorzata Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222181403

7.3.4)Miejscowość

Łabunie Reforma

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57220,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 28

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56200,61 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56200,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56200,61 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 29

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE „GOSIA” Małgorzata Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222181403

7.3.4)Miejscowość

Łabunie Reforma

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 30

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56200,61 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 31

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 32

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60588,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60588,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60588,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 33

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MIA-MEGA Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9212042611

7.3.4)Miejscowość

omaszów Lubelski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 34

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60588,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 35

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 36

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52223,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52223,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52223,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 37

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950680663

7.3.3)Ulica

Zaboreczno 26

7.3.4)Miejscowość

Zaboreczno

7.3.5)Kod pocztowy

22-610

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 38

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52223,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 39

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 40

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59974,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118952,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59974,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 41

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MIA-MEGA Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9212042611

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Lubelski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 42

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59974,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalinowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 581 490 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Borek (Zaboreczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.