Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
41 070 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    19 170 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    21 900 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

Zamawiający Miasto i Gmina Prabuty (Prabuty, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Przewóz Osób LartTrans Katarzyna Szmudanowska. Łączna wartość ofert: 41 070 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Miasto i Gmina PrabutyPrabuty, Pomorskie (powiat Kwidzyński →)opublikowano 7 sierpnia 2025
Łączna wartość ofert
41 070 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lipca 2025

    Termin ofert: 11 lipca 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 sierpnia 2025

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Transportowe Przewóz Osób LartTrans Katarzyna Szmudanowska (część 1); Usługi Transortowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna Szmudanowska (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 41 070,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Prabuty

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747780

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kwidzyńska 2

1.5.2.)Miejscowość

Prabuty

1.5.3.)Kod pocztowy

82-550

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@prabuty.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.prabuty.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/prabuty

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc9c0df5-3176-4b6d-8d86-c2a02ff2db46

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00365093

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00015707/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00306287

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.8.2025.KK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty w okresie od 2 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., uwzględniając organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późń. zm.), z zastrzeżeniem, że dowóz dzieci do przedszkoli odbywać się będzie, zgodnie z organizacją pracy tych placówek, w szczególności w okresie ferii zimowych, egzaminów w szkołach i innych dni wolnych od zajęć w poszczególnych szkołach.
2. Dowóz i odwóz uczniów odbywa się na trasach:
a) TRASA NR 1: Prabuty – Raniewo – Kleczewo
b) TRASA NR 2: Prabuty – Sypanica – Laskowice – Szramowo
c) TRASA NR 3: Prabuty – Prabuty ul. Rypińska – Stańkowo
d) TRASA NR 4: Prabuty – Julianowo (kier. Obrzynowo)
e) TRASA NR 5: Prabuty – Prabuty Sanatorium – Kołodzieje – Pilichowo - Stary Kamień – Grażymowo
f) TRASA NR 6: Prabuty – Julianowo – Gonty
g) TRASA NR 7: Pachutki – Jakubowo – Obrzynowo – Obrzynowo Kol. (kierunek Lubnowy) – Stańkowo – Obrzynowo Kol.
(kierunek Julianowo) - Prabuty
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

4.5.5.)Wartość części

249119,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty w okresie od 2 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., uwzględniając organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późń. zm.), z zastrzeżeniem, że dowóz dzieci do przedszkoli odbywać się będzie, zgodnie z organizacją pracy tych placówek, w szczególności w okresie ferii zimowych, egzaminów w szkołach i innych dni wolnych od zajęć w poszczególnych szkołach.
2. Dowóz i odwóz uczniów odbywa się na trasach:
a) TRASA NR 1: Prabuty – Kołodzieje – Gilwa – Kołodzieje – Kowale – Pólko –Kołodzieje – Pilichowo - Trumiejki - Grodziec
– Trumiejki
b) TRASA NR 2: Rodowo – Antonin – Gonty Małe – Górowychy – Górowychy Małe – Gonty - Rodowo
c) TRASA NR 3: Rodowo – Kamienna – Gdakowo
d) TRASA NR 4: Rodowo – Prabuty – Sypanica – Orkusz - Laskowice – Szramowo
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

312501,16 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26554,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19170,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Przewóz Osób LartTrans Katarzyna Szmudanowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811293151

7.3.3)Ulica

Gonty 11

7.3.4)Miejscowość

Prabuty

7.3.5)Kod pocztowy

82-550

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

191700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34843,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transortowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna Szmudanowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811293151

7.3.3)Ulica

Gonty 11

7.3.4)Miejscowość

Prabuty

7.3.5)Kod pocztowy

82-550

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

219000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Prabuty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prabuty.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 41 070 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Przewóz Osób LartTrans Katarzyna Szmudanowska (Prabuty). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.