Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia

Zamawiający Archiwum Państwowe w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Archiwum Państwowe w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 5 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Archiwum Państwowe w Olsztynie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001146

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Partyzantów 18

1.4.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.4.3.)Kod pocztowy

10-521

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

895276096

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@olsztyn.ap.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.olsztyn.ap.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a0d6e73-6e6f-41b6-86f5-38e601671edf

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00362322

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro (art. 359 pkt 1 ustawy)

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00522483

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej ochrony osób i mienia w obiekcie oraz na terenie Archiwum Państwowego w Olsztynie. Zakres zamówienia obejmuje również:
a) monitorowanie sygnałów z systemu sygnalizacji włamania i napadu oraz sygnalizacji pożaru;
b) utrzymywanie w gotowości grupy interwencyjnej;
c) konserwację systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz telewizji przemysłowej TV;
d) transport wartości pieniężnych i dokumentów oraz archiwaliów w granicach administracyjnych miasta Olsztyna (w ramach prawa opcji).

3.9.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50341000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń telewizyjnych

50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ekotrade Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260207887

4.3.3.)Ulica

ul. Melomanów 4

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-712

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

847942,32 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00580059/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

236427,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron z dniem 31.07.2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 712 zł
Próbka: 204 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
289 064 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 196 659 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
289 064 zł
Mediana
574 712 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Archiwum Państwowe w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.