Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PCSECURE Alicja Matejko· Piekary Śląskiemikrofirma
Wartość umowy
401 964 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 401 964 zł – 408 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Koszt60%Okres gwarancji34%Parametry6%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z dostawą serwerów, UPS i przełączników sieciowych w ramach realizacji zadania pn.: „Cyberbezpieczny samorząd – zakup i dostawa sprzętu z zakresu cyberbezpieczeństwa”

Zamawiający Gmina Burzenin (Burzenin, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą serwerów, UPS i przełączników sieciowych w ramach realizacji zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy PCSECURE Alicja Matejko. Wartość umowy: 401 964 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BurzeninBurzenin, Łódzkie (powiat Sieradzki →)opublikowano 5 sierpnia 2025
Wartość umowy
401 964 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2025

    Termin ofert: 10 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PCSECURE Alicja Matejko (Piekary Śląskie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 401 964,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 401 964,00 zł do 408 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Burzenin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934453

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sieradzka 1

1.5.2.)Miejscowość

Burzenin

1.5.3.)Kod pocztowy

98-260

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

43 821 40 95

1.5.8.)Numer faksu

43 821 40 13

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugburzenin@ugburzenin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugburzenin.pl/bip

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.ugburzenin.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wraz z dostawą serwerów, UPS i przełączników sieciowych w ramach realizacji zadania pn.: „Cyberbezpieczny samorząd – zakup i dostawa sprzętu z zakresu cyberbezpieczeństwa”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bacbe3f6-756d-4806-8a76-5b910cbc822e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00361605

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00061353/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.3 Zakup wraz z dostawą serwerów, UPS i przełączników sieciowych w ramach realizacji zadania pn

„Cyberbezpieczny samorząd – zakup i dostawa sprzętu z zakresu cyberbezpieczeństwa”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze europejskie na rozwój cyfrowy, centrum projektów Polska Cyfrowa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00302226

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPI.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

338253,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zakup wraz z dostawą

a) 1 szt. serwera aplikacji (sprzętu i oprogramowania) - klastra HA (High Availability) w skład którego dla uzyskania wysokiej dostępności, wchodzą dwie podjednostki serwerowe, b) 1 szt. serwera kopii zapasowych (sprzętu i oprogramowania), c) 4 sztuk przełączników sieciowych, d) 1 szt. Systemu Awaryjnego Zasilania UPS Online. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa – załącznik Nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy i kompletny. 4. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: ,,Cyberbezpieczny samorząd – zakup i dostawa sprzętu z zakresu cyberbezpieczeństwa”.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

401964,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

408500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

401964,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PCSECURE Alicja Matejko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5221354051

7.3.3)Ulica

ul. Bytomska 80

7.3.4)Miejscowość

Piekary Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-940

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

401964,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.