Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
308 926 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1MIĘSO I WĘDLINY Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczeg
    Wartość umowy
    101 157 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2RYBY MROŻONE, WARZYWA I OWOCE MROŻONE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych c
    Wartość umowy
    40 754 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3OWOCE, WARZYWA I PRODUKTY PODOBNE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych częśc
    Wartość umowy
    88 392 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9166 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5PRODUKTY MLECZARSKIE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. S
    Wartość umowy
    22 658 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6PRODUKTY PRZEMIAŁU ZIARNA I SKROBI Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych częś
    Wartość umowy
    12 727 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7OLEJE I TŁUSZCZE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szcze
    Wartość umowy
    12 608 zł
    3 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietó
    Wartość umowy
    21 465 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
22 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie

Zamawiający Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Prof. Stanisława Bąka w Grębowie (Grębów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 308 926 zł. Złożono 22 oferty.

Łączna wartość umów
308 926 zł
Liczba ofert
22 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓLKA JAWNA (część 1); F.H.U. BURDZY Wiesław Burdzy (część 2); FHU BURDZY Wiesław Burdzy (części 3, 6, 8); Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Grębowie (części 4, 5, 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 308 926,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 22 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. PROF. STANISŁAWA BĄKA W GRĘBOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001095215

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 9

1.5.2.)Miejscowość

Grębów

1.5.3.)Kod pocztowy

39-410

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

15 8112816

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsogrebow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsogrebow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96df1f15-efa6-46d1-bfc6-dc4bca0daa77

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96df1f15-efa6-46d1-bfc6-dc4bca0daa77

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00359726

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043979/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki w roku 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00294076

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSO.ZP.26.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MIĘSO I WĘDLINY
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1a formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15112100-7 - Świeży drób

15131130-5 - Wędliny

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

4.5.5.)Wartość części

85000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

RYBY MROŻONE, WARZYWA I OWOCE MROŻONE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1b formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15221000-3 - Ryby mrożone

15331170-9 - Warzywa mrożone

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

27152,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

OWOCE, WARZYWA I PRODUKTY PODOBNE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1c formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

4.5.5.)Wartość części

84000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PIECZYWO, WYROBY PIEKARSKIE I CIASTKARSKIE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1d formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

12000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRODUKTY MLECZARSKIE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1e formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

21000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRODUKTY PRZEMIAŁU ZIARNA I SKROBI
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1f formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15851000-8 - Produkty mączne

4.5.5.)Wartość części

13000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

OLEJE I TŁUSZCZE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1g formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15412200-1 - Tłuszcze roślinne

15412100-0 - Tłuszcze zwierzęce

15411000-2 - Oleje zwierzęce lub roślinne

4.5.5.)Wartość części

11000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1h formularz rzeczowo-cenowy, załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

23000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

101157,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117046,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

101157,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓLKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8720008583

7.3.3)Ulica

Leśna 2

7.3.4)Miejscowość

Brzeźnica

7.3.5)Kod pocztowy

39-207

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

101157,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40753,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40753,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40753,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. BURDZY Wiesław Burdzy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8671066160

7.3.3)Ulica

Grądek 24

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40753,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88392,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88392 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88392,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU BURDZY Wiesław Burdzy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8671066160

7.3.3)Ulica

Grądek 24

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88392,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9166,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9467,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9166,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Grębowie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8670003335

7.3.3)Ulica

Rynek 35

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9166,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22658,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33429,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22658,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Grębowie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8670003335

7.3.3)Ulica

Rynek 35

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22658,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12726,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18801,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12726,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU BURDZY Wiesław Burdzy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8671066160

7.3.3)Ulica

Grądek 24

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12726,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12608,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13826,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12608,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Grębowie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8670003335

7.3.3)Ulica

Rynek 35

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12608,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21465,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23862,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21465 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU BURDZY Wiesław Burdzy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8671066160

7.3.3)Ulica

Grądek 24

7.3.4)Miejscowość

Grębów

7.3.5)Kod pocztowy

39-410

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21465,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-05 do 2026-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Prof. Stanisława Bąka w Grębowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grębów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 308 926 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓLKA JAWNA (Brzeźnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.