Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
138 990 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 138 990 zł – 470 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont zbiornika wodnego nr 3 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka”

Zamawiający Gmina Aleksandrów (Aleksandrów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont zbiornika wodnego nr 3 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Wielobranżowe „ZBROH” Piotr Zbroszczyk. Wartość umowy: 138 990 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina AleksandrówAleksandrów, Łódzkieopublikowano 4 sierpnia 2025
Wartość umowy
138 990 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Wielobranżowe „ZBROH” Piotr Zbroszczyk (Pielaki 18).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 138 990,00 zł (umowę zawarto 21 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 138 990,00 zł do 470 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Aleksandrów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648072

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleksandrów 39B

1.5.2.)Miejscowość

Aleksandrów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-337

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44 756 00 27

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gmina-aleksandrow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.aleksandrow.bip.gmina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d92f2d5b-75fc-4920-8bd1-b3ba9c6c04b8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont zbiornika wodnego nr 3 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d92f2d5b-75fc-4920-8bd1-b3ba9c6c04b8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00359403

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00035562/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont zbiornika wodnego nr 3 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00247163

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn.: „Remont zbiornika wodnego nr 3 służącego małej retencji w centrum miejscowości Wólka Skotnicka”. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania remontu zbiornika wodnego oznaczonego w dokumentacji projektowej jako zbiornik wodny nr 3 poprzez wykonanie m.in. odmulenia i pogłębienia dna zbiornika, remontu mnicha wodnego, remontu wylotu, umocnienia korony stawu, utwardzenia i zagospodarowania terenu wokół zbiornika, a także wymiana istniejącego ogrodzenia. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia wykonany był z materiałów Wykonawcy. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załącznikach do SWZ, tj.: Dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 11 w zakresie prac dotyczących zbiornika wodnego nr 3, Przedmiarze robót stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiącej Załącznik nr 13 do SWZ (dalej: „STWiOR”).

4.5.3.)Główny kod CPV

45247270-3 - Budowa zbiorników

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45000000-7 - Roboty budowlane

45112330-7 - Rekultywacja terenu

90720000-0 - Ochrona środowiska

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138990,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

470000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138990,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Wielobranżowe „ZBROH” Piotr Zbroszczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6581502952

7.3.4)Miejscowość

Pielaki 18

7.3.5)Kod pocztowy

26-080

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138990,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45247270-3Budowa zbiorników
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Aleksandrów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Aleksandrów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 138 990 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45247270-3 (Budowa zbiorników). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Wielobranżowe „ZBROH” Piotr Zbroszczyk (Pielaki 18). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.