Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
9 546 080 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5 985 180 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 191 200 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 398 000 zł
    9 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    971 700 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa stanu infrastruktury w gminie Kutno

Zamawiający Gmina Kutno (Kutno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa stanu infrastruktury w gminie Kutno”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 9 546 080 zł. Złożono 21 ofert.

Zamawiający: Gmina KutnoKutno, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 1 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
9 546 080 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AMP spółka z o.o. (część 1); Firma Transportowo-Handlowa „WOTEX” Wojciech Wacławski (część 2); CHERRY Szymon Wiśniewski (część 3); PAPBUD Sp z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 9 546 080,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 21 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KUTNO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wincentego Witosa 1

1.5.2.)Miejscowość

Kutno

1.5.3.)Kod pocztowy

99-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminakutno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.gminakutno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067374

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa stanu infrastruktury w gminie Kutno

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1ceb7e94-81a3-4fef-b87a-fe9048c1d7ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00358509

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037822/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Poprawa stanu infrastruktury w gminie Kutno

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00125926

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

7780137,42 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych poprawą stanu infrastruktury w gminie Kutno.
Przedmiotem zamówienia dla Części I – Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej we Wroczynach, jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i uzgodnienie jej z Zamawiającym, a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych, polegających na budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej we Wroczynach, gmina Kutno oraz umieszczenie tablicy informacyjnej dotyczącej źródła finansowania inwestycji na terenie, na którym prowadzone będą roboty budowlane.
2. Przedmiot zamówienia składa się z dwóch etapów i obejmuje wykonanie prac związanych z realizacją:
1) Etap 1 – Dokumentacja projektowa;
2) Etap 2 – Roboty budowlane.
3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) Program Funkcjonalno – Użytkowy, stanowiący załącznik nr 1A do SWZ;
b) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 5A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.)Wartość części

4270000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych poprawą stanu infrastruktury w gminie Kutno.
Przedmiotem zamówienia dla Części II– Przebudowa dróg gminnych jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla każdego z Zadań oddzielnie i uzgodnienie ich z Zamawiającym, a następnie na ich podstawie wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi w miejscowości Gołębiew Nowy gm. Kutno (dz. ew. nr 263 i 271) oraz przebudowie drogi w miejscowości Strzegocin gm. Kutno (dz. ew. nr 82) oraz umieszczenie tablic informacyjnych dotyczącej źródła finansowania inwestycji na terenach, na których prowadzone będą roboty budowlane.
2. Przedmiot Zamówienia składa się z dwóch zadań, a każde z zadań z dwóch etapów i obejmuje wykonanie prac związanych z realizacją:
1) Zadanie nr 1 – Przebudowa drogi w miejscowości Gołębiew Nowy gm. Kutno (dz. ew. nr 263 i 271).
a) Etap 1 – Dokumentacja projektowa;
b) Etap 2 – Roboty budowlane.
2) Zadanie nr 2 – Przebudowa drogi w miejscowości Strzegocin gm. Kutno (dz. ew. nr 82).
a) Etap 1 – Dokumentacja projektowa;
b) Etap 2 – Roboty budowlane.
3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) Program Funkcjonalno – Użytkowy dla zadania nr 1 – Przebudowa drogi w miejscowości Gołębiew Nowy gm. Kutno (dz. ew. nr 263 i 271), stanowiący załącznik nr 1B do SWZ;
b) Przedmiar robót dla zadania nr 1, stanowiący załącznik nr 1C do SWZ;
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako materiały poglądowo – informacyjne)
c) Program Funkcjonalno – Użytkowy dla Zadania nr 2 – Przebudowa drogi w miejscowości Strzegocin gm. Kutno (dz. ew. nr 82), stanowiący załącznik nr 1D do SWZ;
d) Przedmiar robót dla zadania nr 1, stanowiący załącznik nr 1E do SWZ;
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako materiały poglądowo – informacyjne)
e) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 5B do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

4.5.5.)Wartość części

1468349,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych poprawą stanu infrastruktury w gminie Kutno.
Przedmiotem zamówienia dla Części III – Przebudowa budynku OSP wraz z wykonaniem wewnętrznej i doziemnej instalacji gazowej z kotłownią na gaz płynny z butlą podziemną 2700l, jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową budynku OSP w miejscowości Gołębiewek Nowy, gmina Kutno wraz z wykonaniem wewnętrznej i doziemnej instalacji gazowej z kotłownią na gaz płynny z butlą podziemną 2700l.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) Projekt budowlany – branża budowlana - załącznik nr 1F do SWZ;
b) Projekt techniczny – branża budowlana - załącznik nr 1G do SWZ;
c) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – branża budowlana (dalej zwane również STWiORB / SST) - załącznik nr 1H do SWZ;
d) Projekt techniczny – branża elektryczna - załącznik nr 1I do SWZ;
e) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – branża elektryczna (dalej zwane również STWiORB / SST) - załącznik nr 1J do SWZ;
f) Projekt budowlany – zbiornik podziemny LPG 2700 oraz instalacja gazowa wewnętrzna - załącznik nr 1K do SWZ;
g) Projekt techniczny – zbiornik podziemny LPG 2700 oraz instalacja gazowa wewnętrzna - załącznik nr 1L do SWZ;
h) Projekt techniczny – instalacje sanitarne - załącznik nr 1M do SWZ;
i) Projekt techniczny – przyłącze wodociągowe - załącznik nr 1N do SWZ;
j) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – branża sanitarna (dalej zwane również STWiORB / SST) - załącznik nr 1O do SWZ;
k) Specyfikacja techniczna elementów wyposażenia – sprzęt kuchenny - załącznik nr 1P do SWZ;
l) Przedmiar robót - załącznik nr 1R do SWZ;
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako materiały poglądowo – informacyjne)
m) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 5C do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

1373334,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych poprawą stanu infrastruktury w gminie Kutno.
Przedmiotem zamówienia dla Części IV – Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Lesznie, jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową i rozbudową oczyszczalni ścieków w miejscowości Leszno, gmina Kutno.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) Projekt architektoniczno-budowlany - załącznik nr 1S do SWZ;
b) Załączniki do projektu budowlanego - załącznik nr 1T do SWZ;
c) Projekt zagospodarowania terenu - załącznik nr 1U do SWZ;
d) Projekt techniczny - załącznik nr 1W do SWZ;
e) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej zwane również STWiORB / SST) - załącznik nr 1Y do SWZ;
f) Informacja dot. ochrony i bezpieczeństwa zdrowia - załącznik nr 1X do SWZ;
g) Przedmiar robót - załącznik nr 1Z do SWZ;
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Zamawiający udostępnia przedmiar robót jako materiały poglądowo – informacyjne)
h) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 5D do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.)Wartość części

668452,90 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5985180,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8585400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5985180,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMP spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8883120993

7.3.3)Ulica

Barska

7.3.4)Miejscowość

Włocławek

7.3.5)Kod pocztowy

87-800

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

MBI spółka z o.o. ul. Wojskowa 11, 87-800 Włocławek, NIP: 8883119317, REGON: 34153713800000, KRS 0000503814- część robót budowlanych i instalacyjnych

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5985180,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

22 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1191200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1191200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1191200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Transportowo-Handlowa „WOTEX” Wojciech Wacławski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7750011572

7.3.4)Miejscowość

Micin

7.3.5)Kod pocztowy

99-314

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1191200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1398000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2261198,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1398000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CHERRY Szymon Wiśniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7752635236

7.3.4)Miejscowość

Krzesinówek

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1398000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

971700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1890172,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

971700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAPBUD Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP:776-170-74-78

7.3.3)Ulica

Lipowa

7.3.4)Miejscowość

Piaski

7.3.5)Kod pocztowy

09-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

971700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kutno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kutno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9 546 080 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMP spółka z o.o. (Włocławek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.