Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
157 871 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 sierpnia 2025 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 157 871 zł – 239 963 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Koordynatorów zmian w zakresie dozorowania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dozorowanie obiektu „Dom Harcerza” przy ul. Wolności 350a w Zabrzu

Zamawiający Jednostka Gospodarki Nieruchomościami (Zabrze, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dozorowanie obiektu „Dom Harcerza” przy ul. Wolności 350a w Zabrzu”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWO-HANDLOWE NOWA Sp. z o.o., ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ. Wartość umowy: 157 871 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Jednostka Gospodarki NieruchomościamiZabrze, Śląskieopublikowano 1 sierpnia 2025
Wartość umowy
157 871 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWO-HANDLOWE NOWA Sp. z o.o., ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ (Sosnowiec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 870,50 zł (umowę zawarto 31 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 157 870,50 zł do 239 963,16 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 sierpnia 2025 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail