Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
130 000 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2025
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 122 000 zł – 198 790 zł
Wybrano ofertę droższą o 6,6% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie planu ogólnego Gminy Telatyn

Zamawiający Gmina Telatyn ul. Fryderyka Chopina 10 22-652 Telatyn (Telatyn, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie planu ogólnego Gminy Telatyn”, wybierając ofertę wykonawcy ROBERT KURYŁO. Wartość umowy: 130 000 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
130 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROBERT KURYŁO (LUBLIN).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 130 000,00 zł (umowę zawarto 17 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 122 000,00 zł do 198 790,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368990

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

UL. FRYDERYKA CHOPINA 10

1.5.2.)Miejscowość

Telatyn

1.5.3.)Kod pocztowy

22-652

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@telatyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugtelatyn.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://telatyn.ezamawijący.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie planu ogólnego Gminy Telatyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ccf7f0ce-9b2b-48c6-8361-5842761bd39e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00353080

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00031009/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Opracowanie planu ogólnego Gminie Telatyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, iż zamówienie planowane jest do dofinansowania ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00234468

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KNR.271.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Gminy Telatyn o którym mowa jest w art. 13a ustawy o
planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz.U. z 2024r. poz. 1130 ze zm. )oraz udział w czynnościach
związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego. Opracowanie dotyczy całego obszaru Gminy Telatyn w jej
granicach administracyjnych. Powierzchnia Gminy wynosi 10 965ha. Cały teren gminy jest objęty obowiązującym
miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Szczegóły przedmiotu zamówienia określone są w zał. nr 1 do
SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

198790 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROBERT KURYŁO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222565954

7.3.3)Ulica

UL. K. DUNIKOWSKIEGO

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.5)Kod pocztowy

20-425

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71400000-2Usługi architektoniczne dotyczące p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
188 668 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 896 zł348 780 zł
Rozstęp międzykwartylowy
205 885 zł
Źródło próbki
CPV 71400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 896 zł
Mediana
188 668 zł
Górny kwartyl
348 780 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Telatyn ul. Fryderyka Chopina 10 22-652 Telatyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Telatyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 130 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71400000-2 (Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ROBERT KURYŁO (LUBLIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.