Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
532 635 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2025
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 463 285 zł – 968 464 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 15% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz utrzymania w czystości terenu przed obiektami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz utrzymania w czystości terenu przed…”, wybierając ofertę wykonawcy Eko Komes Sp. z o. o. Wartość umowy: 532 635 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 30 lipca 2025
Wartość umowy
532 635 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eko Komes Sp. z o. o. (Kolnik), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 532 635,12 zł (umowę zawarto 29 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 463 285,32 zł do 968 464,44 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail